Okul Müdürü Halil Çetin'in Mutlu Günü

Okul Müdürü Halil Çetin'in Mutlu Günü

Okul Müdürü Halil Çetin'in Mutlu Günü

Nizip Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Halil Çetin'in oğlu Mehmet Ali ve Recai Sağlam'ın kızı Betül Sağlam ile hayatını birleştirdi.

Nizip Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürlüğü görevini  başarıyla yürüten ve çalışmalarıyla takdir toplayan Halil Çetin'in oğlu Mehmet Ali ile Recai Sağlam'ın kızı Betül Sağlam Ercanlar Düğün Salonunda düzenlenen sade bir nikah töreni ile yaşamlarını birleştirdiler.

Nikah merasimine ; Nizip  Kaymakamı Kemal Şahin, Belediye Başkanı Mehmet Sarı, Belediye Başkan Yardımcısı Yunus Emre Kılıç, Nizip Milli Eğitim Müdürü Cengiz Gündeş,Gaziantep Ticaret il Müdürü İsmail İncesoy,  Nizip İmam Hatip Liselileri Derneği Onursal Başkanı Cemil Gül, okul müdürleri, öğretmenler ve çok sayıda davetli katıldı.

Nizip Kaymakamı Kemal Şahin, Belediye Başkan Yardımcısı Yunus Emre Kılıç, Milli Eğitim Müdürü Cengiz Gündeş, Gaziantep Ticaret il Müdürü İsmail İncesoy, Polat Akın Ortaokulu Müdürü Mehmet Çelik, Nizip İmam Hatip Liselileri Derneği Onursal Başkanı Cemil Gül, şahitliğinde nikahı kıyan Nizip Belediyesi Başkanı Mehmet Sarı'nın sorusuna “Evet” yanıtını veren Mehmet Ali ve Betül Çetin çifti davetlilerin alkışları eşliğinde bir ömür boyu mutluluğa yelken açtı. Törende Nizip Kaymakamı Kemal Şahin tarafından evlilik cüzdanı Betül Çetin'e verildi.

Nikah merasiminde kovid 19 önlemleri alındı.