NTO Üye Aidatlarını Ekim Ayına Erteledi

NTO Üye Aidatlarını Ekim Ayına Erteledi

NTO Üye Aidatlarını Ekim Ayına Erteledi

Nizip Ticaret Odası (NTO) Koronavirüs salgınının üyeleri üzerindeki olumsuz ekonomik etkilerini azaltmak amacıyla tüm üyelerin aidat borçlarının faiz yâda gecikme zammı olmaksızın ekim ayına kadar erteledi.
NTO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özyurt, Koronavirüs salgınıyla ilgili alınan önlemler kapsamında, üyelerinin yanında olduğunu belirtti.
NTO Başkanı Özyurt, “Ekonomiyi etkileyen Koronavirüs salgınının ardından üyelerinden gelen her türlü talep ve sorunları Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’ne iletiyoruz.”dedi.
Başkan Özyurt, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Sayın Rifat Hisarcıklıoğlu’nun girişimiyle Ticaret Bakanlığı’nın da oluruyla üyelerinin aidat borçlarının faiz ya da gecikme zammı olmadan ekim ayına kadar ertelendiğini bildirdi.
Mehmet Özyurt, üyelerin haziran ayı sonuna kadar NTO’ya ödemesi gereken yıllık ve munzam aidatların 1.Taksit ödeme süresi herhangi bir gecikme zammı veya faizi alınmaksızın 2. taksitle beraber ödenmek üzere ekim ayına kadar ertelediklerini kaydetti.
Özyurt, “Bundan sonraki süreçte daha dikkatli olarak, bu zorlu dönemi hep birlikte atlatacağız. Koronavirüs salgınıyla ilgili alınan önlemler kapsamında, üyelerimizin her zaman yanındayız.” dedi.