NİZİP TİCARET BORSASINDA SEMİNER

NİZİP TİCARET BORSASINDA SEMİNER

http://www.youtube.com/embed/oP9XRXWQ6HQ İpek yolu Kalkınma Ajansı 2015 yılı Teknik Destek Programı kapsamında “Protokol, Nezaket ve Görgü Kuralları” projesi için harekete geçti.

 Nizip Ticaret Borsası ev sahipliğinde düzenlenecek olan “Protokol, Nezaket ve Görgü Kuralları”  semineri 25 ve 26 Mayıs 2015 tarihlerinde 2 gün boyunca devam edecek.  

Protokol, Nezaket Kuralları ve Kurumsal İmaj Proje Sahibi NİSODER ve Nizip Sosyal Yaşamı Geliştirme Derneği Proje Ortağı Nizip Kaymakamlığı tarafından uygulanan proje kapsamında üyelere; “Sosyal ilişkilerde ilk adım, Ailede nezaket, Görgü ve Konuşma kuralları, Sosyal hayatta konuşma kuralları, Yemek adabı, Genel yerlerde davranışlar, Ziyaret adabı, Taşıtlarda dikkat edilmesi gereken kurallar, Hediyeleşmek ve İmaj gibi sosyal davranış kuralları temel prensipleri eğitimi verilecek.

Nizip Ticaret Borsası toplantı salonunda bugün saat 13.00 da başlayan ve açılış konuşmasını Nizip Kaymakamı Harun Sarıfakıogulları yaptığı seminerde eğitmen Nebahat Parlak, katılımcılara çeşitli bilgiler verdi.