“CAMİYE KOŞUYORUZ NAMAZLA BULUŞUYORUZ” PROJESİ ÖDÜL TÖRENİ YAPILDI

“CAMİYE KOŞUYORUZ NAMAZLA BULUŞUYORUZ” PROJESİ ÖDÜL TÖRENİ YAPILDI

Diyanet İşleri Başkanlığımız tarafından “Camiye Koşuyoruz Namazla Buluşuyoruz” sloganıyla 18-Ocak ile 02 Şubat tarihleri arasında uygulanmak üzere bir proje hazırlanmıştı. Bu proje çerçevesinde Nizip İlçe Müftülüğü tarafından “Ödül Töreni” programı yapıldı.

Program Mehmet Eroğlu, Abdusselim Kaya ve Mehmet Özdemir’in Kur’ân-ı Kerim ziyafeti ile başladı. Daha sonra Seyfettin Çoban, Mahmut Karayılan ve Süleyman Aslan’ın ilahileriyle devam etti.

Nizip ilçe Müftüsü Musa Çiftçi, günün anlam ve önemini anlatan konuşmalarının ardından camilerimizde birinci, ikinci ve üçüncü olan öğrencilere Nizip İlçe Müftülüğü ve Nizip İmam-Hatip Liselileri Derneği tarafından temin edilen hediyeler sunuldu.

Camilerin birincilerine Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından yayınlanan “Sözlerin En Güzeli Kur’ân”, “Mü’minin Miracı Namaz”, “İslam’da Güzel Ahlak”, not defteri ve kalem hediye edildi.

Camilerin ikincilerine Diyanet İşleri Başkanlığımız tarafından yayınlanan “Sözlerin En Güzeli Kur’ân”, “Mü’minin Miracı Namaz”, not defteri ve kalem hediye edildi.

Camilerin üçüncülerine ise Diyanet İşleri Başkanlığımız tarafından yayınlanan “İslam’da Güzel Ahlak” ve not defteri hediye edildi.