AK PARTİ SEÇİM BÜROSU DOLUP TAŞIYOR

AK Parti İlçe Seçim Koordinasyon Merkezi?ne gelen partililer Koordinasyon Merkezi?ne sığmıyor.

Ak Parti Seçim Koordinasyon Merkezine yürüyen vatandaşlar, AK Parti?ye ve Belediye Başkan adayı Mehmet Sarı?ya olan sevgilerini gösterdiler.

Vatandaşların yoğun ilgisine duyarsız kalmayan Nizip Belediye Başkan adayı Mehmet Sarı ise, AK Parti İlçe Başkanı Fatih Uzunaslan ile birlikte seçmenleriyle tek tek tokalaşarak vermiş oldukları destekten dolayı hepsine teşekkür etti.

Seçim Bürosunu boş bırakmayan tüm ziyaretçilerini ayakta karşılayarak onlarla tek tek yakından ilgilenen ve görüş alış verişinde bulunan Mehmet Sarı, vatandaşın bu ilgisinden oldukça memnun olduğunu söyledi.

Mehmet Sarı konuşmasında; ?Seçim büromuzda sık sık vatandaşlarımızla bir araya gelerek toplantılar yapıyoruz. Yine ev ve iş yeri ziyaretleri yaparak vatandaşlarımızın ayağına gidiyor sorunlarını yerinde dinliyoruz. Bizler, halkımızın sorunlarını beraber çözmek için söz verdik. Bu yüzden bizi tanıyor güveniyorlar. Bu yüzden bize inanıyor ve seviyorlar. Vatandaşımızın bize olan ilgi ve alakası bu yüzdendir. Bizleri yalnız bırakmayan ve destekleyen tüm ziyaretçilerimize ve halkımıza teşekkür ederim? dedi.