ÇİÇEĞİ BURNUNDA AVUKAT TAN EĞİTİME DESTEK

Zübeyde Fidan Sayın İlk ve Ortaokulu?nda Avukat İrem Tuğçe Çiçek tarafından 180 öğrenciye mont, kaban ve bot yardımı yapıldı.

 

Sosyal Sorumluluk Projelerine katkı sağlamak adına Avukat İrem Tuğçe Çiçek ve beraberinde arkadaşları tarafından gerçekleştirilen dağıtım töreni Zübeyde Fidan Sayın İlk ve Ortaokulu?nda gerçekleşti.

 

Kız ve erkek öğrencilere yönelik yapılan dağıtım töreninde bir konuşma yapan çiçeği burnunda Avukat İrem Tuğçe Çiçek, bundan sonra da bu tür etkinliklerin devam edeceğinin altını çizdi.

 

Avukat Çiçek; ?Bana bu desteği veren hem meslektaşım hem ağabeyim Avukat Oktay Çiçek başta olmak üzere büyüklerime ve arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Bir şey yap güzel olsun, huzura vesile olsun, rikkate yol açsın, şevk versin, hakikate işaret etsin. Bu olabilir, amacımız bir şeyler yapıp, hem mutlu olmak, hem mutlu etmek. Kardeşlerimizin mutlu olduğunu görmek, onların hayır dualarını almak bizlere yetiyor. Yaptığımız çalışmaların bir kısmını sosyal medyada da yayınlıyor, güzel Nizip?imizde bir iyilik hareketi oluşturmayı hedefliyoruz. Bu soğuk günlerde kardeşlerimizin üşüdüğünü öğrendik, arkadaşlarımızla hayırseverlerle el ele verip, böyle bir çözüm bulduk. İnşallah bu yolda mücadele etmeye devam edeceğiz, sizlere de geldiğiniz ve projemize destek olduğunuz için çok teşekkür ederim. Nizip gönlü zengin insanlarla dolu herkesi bir şeyler yapmaya ve etrafındaki insanlara yardımcı olmaya davet ediyorum? diyerek konuşmalarını tamamladı.