MHP İLÇE TEŞKİLATINDAN NRT YE ZİYARET

MHP Nizip ilçe Başkanı Yahya Yılmaz ve yönetim kurulu üyeleri Nizip Radyo Televizyon Kurumunu ziyaret ederek 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü?nü kutladı.

 

Ziyaretten NRT Yönetim Kurulu Başkanı Osman Alpaslan ve NRT Genel Yayın Yönetmeni Metin İliksoy, hazır bulundu. Ziyarette basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutlayan MHP Nizip İlçe Başkanı Yahya Yılmaz, Kamuoyunun doğru bilgilendirilmesinde en önemli kaynak olan basın-yayın organları ve mensuplarının, vatandaşların sağlıklı bilgi almasının en önemli aracı olduğunu vurguladı.

Basından beklentinin, her zaman basın etiğine bağlı kalmak, yanlış anlaşılmalara fırsat vermemek, halkı doğru ve tarafsız bir şekilde bilgilendirmek olduğunu ifade eden Yahya Yılmaz, Bu bağlamda Nizip ilçesi yerel ve ulusal basınının son yıllarda halkı bilgilendirme ve Nizip ilçesinin tanıtımında önemli çalışmalara imza attığını söyledi.

Yılmaz, ?İlçemizin tek yerel Televizyonu olan Nizip Radyo Televizyon Kurumunun ve yerel gazetetelerinin dinamik olması ilçemizin tanıtılması, sorunlarının dile getirilmesi ve çözüme kavuşturulması noktasında bizlere yardımcı olmaktadır. Basınımızın büyüdüğünü, kalitesini ve kadrosunu arttırarak güçlendiğini görmek bizler için memnuniyet vericidir. Bu duygu ve düşüncelerle, tüm basın mensuplarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü?nü kutluyor, fedakârca görevini yürütmeye çalışan tüm basın mensuplarına başarı ve mutluluklar diliyorum.? dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren NRT Yönetim Kurulu Başkanı Osman Alpaslan, çalışan gazeteciler gününde gerçekleştirilen ziyaret için MHP İlçe Başkanı Yahya Yılmaz ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.

Basın sektörünün önemine vurgu yapan NRT Yönetim Kurulu Başkanı Osman Alpaslan, ?Basın vatandaşın dili ve kulağıdır. Basın yönetimlerin ve bölgenin görünen yüzü ve sesidir. İnsanların tarafsız, doğru ve ilkeli haber alma organıdır. Biz Nizip Basını olarak bu görev ve sorumluluklarımızın farkında olarak kendimizi her geçen gün geliştirerek hizmet sunup, ilimizi ve bölgemizi en iyi şekilde temsil edip tanıtımını yapmak için çalışıyoruz. Nizip Radyo Televizyon Kurumu olarak hangi zaman ve şartta olursa olsun bu görev  ve sorumluluklarımızdan vazgeçmeden ilkeli habercilik anlayışıyla çalışmalarımıza devam edeceğiz? dedi

Alpaslan, Tüm basın camiasının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününü kutladı