Anasayfam Yap Sık Kullanılanlara Ekle

 

Sitene Ekle Künye Arşiv  iletişim  rss  
ANASAYFA VİDEO GALERİ FOTO GALERİ FİRMA REHBERİ İLANLAR İLETİŞİM  
 
VATANDAŞLAR SANDIĞA KOŞTU
SANDIKLAR EVLERE TAŞINDI
ŞAHİN VE AİLESİ 1080 NUMARALI SANDIKTA
AKDOĞAN 1203 NUMARALI SANDIKTA OY KULLANDI
SARI 1209 NUMARALI SANDIKTA OY KULLANDI


ŞAHİN, SEÇİM BÜROSU’NDA KONUŞTU - SİYASET - Nizip Radyo Televizyon { NRT }
 
ŞAHİN, SEÇİM BÜROSU’NDA KONUŞTU
BU HABERİN EKLENME TARİHİ 27-10-2015 / 17-33

 

Anasayfa'ya Dön 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Tüm Siyaset Haberleri  

http://www.youtube.com/embed/H2P2tynv5F0 AK Parti Gaziantep Milletvekili adayı Ali Şahin, partisinin İlçe Seçim Bürosu’nda seçmenlere seslendi.

 

İlçe Seçim Koordinasyon Merkezi’nde bir konuşma yapan Milletvekili adayı Ali Şahin, hükümetleri döneminde Nizip’ e adeta yatırım yağdığını söyledi.


1 Kasım seçimleri öncesi çalışmalarını sürdüren AK Parti Gaziantep Milletvekili adayı Ali Şahin; “1 Kasım seçimlerine, “Haydi Bismillah” diyerek başladık. İnanıyoruz ki 1 Kasım’da yeniden tek başımıza iktidar olarak yatırımlara ve hizmetlere devam edeceğiz” diye konuştu.

 

Ak Parti İlçe Seçim Bürosu’nda her akşam miting havası yaşadıklarını vurgulayan Ali Şahin “7 Haziran seçimlerinde milletin iradesine sonuna kadar saygı duyduklarını, ancak MHP ve CHP’nin hükümeti kurmaya bir türlü yanaşmadığını söyledi. Son zamanlarda artan terör olayları için de, en büyük mücadelenin şu an verildiğini kaydeden Ali Şahin; “7 Haziran’da milletimiz AK Parti’ye biraz ikazda bulundu. ’Ben sana inanıyor ve güveniyorum, ancak sen yanına diğer partilerden birisini yanına al ve koalisyon yap’ dedi. Bu süreçte öncelikle Sayın Başbakanımız ve partinin yetkili organları CHP ile görüştüler, sonra MHP ile bazı görüşmeler oldu. İki partide bizimle koalisyon kurmayı kabul etmedi. Dolayısıyla hükümetin kurulamaması nedeniyle erken seçim kararı alındı. Şimdi ise siz değerli milletimizden yeniden tek başına iktidar olmak için gerekli yetkiyi istiyoruz” dedi.


ŞAHİN, SEÇİM BÜROSU’NDA KONUŞTU : Google'da Ara
ŞAHİN, SEÇİM BÜROSU’NDA KONUŞTU


 
 
ŞAHİN, SEÇİM BÜROSU’NDA KONUŞTU
Bu Haberi Arkadaşıma Gönder :
 
Adınız / Soyadınız :
E-mail Adresiniz :
Arkadaşınızın Adı :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
 
   
 
 ADI SOYADI :  
 
 E-MAiL :  
 
 
 
 
 
 
        SİYASET

  VATANDAŞLAR SANDIĞA KOŞTU


         Sabahın ilk saatlerinde oy kullanacakları okula gelen vatandaşlar Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi için sandık başına

  SANDIKLAR EVLERE TAŞINDI


         Nizip ilçesi Mevlana Mahallesi?ndeki yatağa bağımlı Meryem Taş, Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi için oyunu evin