Anasayfam Yap Sık Kullanılanlara Ekle

 

Sitene Ekle Künye Arşiv  iletişim  rss  
ANASAYFA VİDEO GALERİ FOTO GALERİ FİRMA REHBERİ İLANLAR İLETİŞİM  
 
AK PARTİ MİTİNGİNDE MAHŞERİ KALABALIK
AK PARTİ NİZİP BELEDİYE BAŞKAN ADAYI
Nizip Belediye Başkan Adayı Mehmet Sarıdan
MEHMET SARI NİZİPİ HEP BİRLİKTE YÖNETECEĞİZ
CHP DEN AK PARTİ YE KATILIM


COŞKUN ÖZKAYA CHP SAFLARINDA - - Nizip Radyo Televizyon { NRT }
 
COŞKUN ÖZKAYA CHP SAFLARINDA
BU HABERİN EKLENME TARİHİ 24-02-2015 / 20-06

 

Anasayfa'ya Dön 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Tüm Haberleri  

http://www.youtube.com/embed/DghnCJvFdg0 Nizip’te iki dönem üst üste Belediye Başkanlığı yapan Coşkun Özkaya, beraberinde kalabalık bir grupla CHP’ye katıldı.

Nizip ilçe binasında yapılan katılım törenine il ve ilçe yönetimlerinin yanı sıra çok sayıda partili de hazır bulundu.

Özkaya’nın rozetini takan CHP İl Başkanı Sait Köse, “Ülkenin bugünkü durumunda herkes birlik beraberlik duygusu ile CHP saflarında görev almak için bizlere katılıyor. Nizip’te de bu katılım partimize güç katacaktır,  hayırlı osun” dedi.

“Bu değişimlerden 7 Haziran’da iktidarın değişeceğini görüyorum” diyen CHP il başkanı Sait Köse; “ Cumhuriyetin içine düşürüldüğü durumu gören herkes, birlik ve beraberliğin önemini kavrayarak, Cumhuriyeti yaşatma görevini CHP’ye verdiler. Halkın hak etmediği yolsuzluk ve hukuksuzlukları yok edeceğiz. Bizimle birleşen, gücümüze güç katan değerlerle laik cumhuriyet ve demokrasi anlayışı ile birlikte yürüyeceğiz.  Coşkun Özkaya’yı aramızda görmekten mutluyuz. “ dedi

CHP Nizip İlçe Başkanı Haluk Kahraman da “ Özkaya’nın katılımından memnuniyet duyuyoruz. Partimize güç katacaktır, başarılar diliyorum” dedi.

Özkaya’nın üyelik formunu imzalayarak, kaydını gerçekleştiren Köse, daha sonra Özkaya’ya parti rozetini de taktı.

“CHP ile kardeşiz”

Üyelik işlemlerini tamamladıktan sonra partililere konuşan Coşkun Özkaya; “ İl başkanımıza bizi buluşturduğu için teşekkür ediyorum. CHP her zaman kardeş parti olarak gördük. 2011 seçimlerinde de CHP’ye destek verdik. CHP’ye beklenti içerisinde katılmadık. Hiçbir beklentimiz yok. Bugün memleketin birliği, dirliği söz konusu olunca biz de birikimlerimizle hizmet etmeye söz verdik. Bana görev verilirse hazırım. Partiye benden fazla oy getirecek birileri olursa, emrinde çalışırım. Ülkenin bütünlüğü tehdit altındadır. İlçe Başkanımızla, İl Yönetimimizle el ele ve omuz omuza çalışarak CHP’yi daha iyi yerlere taşıyacağız” dedi.


COŞKUN ÖZKAYA CHP SAFLARINDA : Google'da Ara
COŞKUN ÖZKAYA CHP SAFLARINDA


 
 
COŞKUN ÖZKAYA CHP SAFLARINDA
Bu Haberi Arkadaşıma Gönder :
 
Adınız / Soyadınız :
E-mail Adresiniz :
Arkadaşınızın Adı :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
 
   
 
 ADI SOYADI :  
 
 E-MAiL :  
 
 
 
 
 
 
       

  MEHMET SARI BİRECİK CADDESİ ESNAFIYLA


         Her gün farklı bir adreste İlçe sakinleriyle bir araya gelen AK Parti Nizip Belediye Başkan adayı Mehmet Sarı?nın bugünkü durağı Birecik Caddesi oldu.

  AKDOĞAN VE SARI DAN MHP


         Nizip Belediye Başkanı Hacı Fevzi Akdoğan, Belediye Başkan adayı Mehmet Sarı ve AK Parti İlçe Başkanı Fatih Uzunaslan ile birlikte Milliyetçi Hareket P