Anasayfam Yap Sık Kullanılanlara Ekle

 

Sitene Ekle Künye Arşiv  iletişim  rss  
ANASAYFA VİDEO GALERİ FOTO GALERİ FİRMA REHBERİ İLANLAR İLETİŞİM  
 
NTO DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ
15 TEMMUZ HAİN DARBE GİRİŞİMİ NİZİP
NİZİP TE ONBEŞ TEMMUZ NEDENİYLE ŞEHİTLİK
GAZİ VE ŞEHİT YAKINLARI ONBEŞ TEMMUZ
NİZİP TE ONBEŞ TEMMUZ GAZİSİ İSMET


BAKAN ŞİMŞEK: İKİNCİ NESİL REFORMU BAŞLATACAĞIZ - SİYASET - Nizip Radyo Televizyon { NRT }
 
BAKAN ŞİMŞEK: İKİNCİ NESİL REFORMU BAŞLATACAĞIZ
BU HABERİN EKLENME TARİHİ 30-10-2015 / 18-34

 

Anasayfa'ya Dön 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Tüm Siyaset Haberleri  

http://www.youtube.com/embed/2Cs7XigsriQ Maliye Bakanı Mehmet Şimşek beraberinde AK Parti Genel Sekreteri Abdulhamit Gül ve milletvekili adayları ile birlikte basın toplantısı düzenledi. Toplantının açılışında konuşan AK Parti Genel Sekreteri Abdulhamit Gül, pazar günü yapılacak seçimlerde herkesin sandığa gitmesi çağrısında bulundu.

Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, pazar günü yapılacak seçimlerde AK Parti’nin tek başına iktidara gelmesi ile ülkeye sınıf atlattıkları, birinci nesil reformların ardından Türkiye’yi bir üst gelir seviyesine çıkarmak için ikinci nesil reform zamanını başlatacaklarını söyledi.

Maliye Bakanı Mehmet Şimşek ise konuşmasında seçim kampanyasında görüntü ve gürültü kirliliği çıkarmamaya özen gösterdiklerini ifade etti. Gaziantep’e önemli hizmetler yaptıklarını ve bundan sonra da yapmayı sürdüreceklerinin mesajını veren Bakan Şimşek,AK Parti olarak istismar siyaseti yapmamaya özen gösterdiklerini, vaat ve hayal tüccarlığı yapmadıklarını belirtti. Şimşek, "Son derece gerçekçi, somut, uygulanabilir vaatler programı ve vizyonla milletimizin karşısına çıktık. Kendimizden eminiz ve hazırız. İnşallah milletimiz de bize güçlü destek verecek" dedi.

Seçimlerin demokrasinin bayramı olduğunu vurgulayan ve herkesi sandığa gitmeye çağıran Şimşek, "Bu demokrasi bayramını bütün renklerimizle, farklılıklarımız ve güzelliklerimizle her türlü baskıdan, şiddetten huzur ve barış içerisinde yaşamalıyız. İnşallah sandıktan milletin iradesi güçlü şekilde istikrardan yana çıkacak. Her zaman söylüyoruz 90’lı yıllara dönmeyelim. 90’lı yıllar maalesef koalisyon yıllarıdır. Çünkü, koalisyonlar bu ülkenin sorunlarına çözüm üretmekte, Türkiye’yi ileri taşımada maalesef performansı düşük kalmıştır" diye konuştu.

AK Parti olarak Türkiye’yi yeni dönemde tek başına iktidar ile daha ileri taşımayı hedeflediklerini dile getiren Bakan Şimşek şunları söyledi:

"Biz AK Parti olarak memleketin temel sorunlarının çözümüne talibiz. Siyasi risk alıp, ortaya güçlü irade koyacağız. Çözüm iradesi devam ediyor. Tüm inanç ve etnik gruplar olsun, Türkiye’nin bütün farklılıklarını kucaklıyoruz ve zenginlik olarak görüyoruz. Sorunları diyalogla, mecliste medeni çerçevede çözmek için çok güçlü iradeye sahibiz. Asla hiçbir konuda olduğu gibi terörle mücadelede 90’lara dönmek istemeyiz ve dönmeyeceğiz. Tüm mücadelemizi hukuk içerisinde vatandaşımızın hak ve hukukunu koruyarak devam ettireceğiz. Ekonomi AK Parti hükümetleri döneminde kim ne derse desin 13 yılda Türkiye kalkındı, gelişti. Birçok çözülemez görünen sorunlara köklü çözüm ürettik. Ama tabi ki bu yetmez. Birinci nesil reformlarla ülkeye sınıf atlattık. ŞimdiTürkiye’yi bir üst gelir seviyesine çıkarmak için ikinci nesil reform zamanı. Yol haritamız, güçlü programımız ve tecrübeli ekibimiz var. Vaatlerimiz finansal istikrarımızı bozmayacak ve ülkemizi ekonomik olarak büyüteceğiz."


BAKAN ŞİMŞEK: İKİNCİ NESİL REFORMU BAŞLATACAĞIZ : Google'da Ara
BAKAN ŞİMŞEK: İKİNCİ NESİL REFORMU BAŞLATACAĞIZ


 
 
BAKAN ŞİMŞEK: İKİNCİ NESİL REFORMU BAŞLATACAĞIZ
Bu Haberi Arkadaşıma Gönder :
 
Adınız / Soyadınız :
E-mail Adresiniz :
Arkadaşınızın Adı :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
 
   
 
 ADI SOYADI :  
 
 E-MAiL :  
 
 
 
 
 
 
        SİYASET

  MHP GAZİANTEP MİLLETVEKİLİ SERMET ATAY


         Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Gaziantep Milletvekili Sermet Atay ve beraberindeki heyet ile birlikte Nizip Ticaret Odası?na (NTO) teşekkür ziyaretinde bulun

  ATAY DAN ZİRAAT ODASI NA


         MHP Gaziantep Milletvekili Sermet Atay, Nizip Ziraat Odası?nı ziyaret etti.   Yapılan seçimlerin sonunda Gaziantep Milletvekili seçilen Atay, Nizip