Anasayfam Yap Sık Kullanılanlara Ekle

 

Sitene Ekle Künye Arşiv  iletişim  rss  
ANASAYFA VİDEO GALERİ FOTO GALERİ FİRMA REHBERİ İLANLAR İLETİŞİM  
 
ENFLASYONLA MÜCADELEYE DESTEK VEREN FİRMALARIMIZ
BAŞKAN AKDOĞAN DAN SPORCULARA TESİS
BAŞKAN SARI ENFLASYONLA TOPYEKÛN MÜCADELEYİ DESTEKLİYORUZ
AKÇAKENT İLK VE ORTAOKULU NDAN NRT
ALİ RIZA ALPASLAN ANAOKULU NUN AÇILIŞI


ADALET BAKANI ABDULHAMİT GÜL NİZİP TE - SİYASET - Nizip Radyo Televizyon { NRT }
 
ADALET BAKANI ABDULHAMİT GÜL NİZİP TE
BU HABERİN EKLENME TARİHİ 29-05-2018 / 15-56

 

Anasayfa'ya Dön 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Tüm Siyaset Haberleri  

Nizip ilçesine gelen Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, Büyükşehir Belediye Başkanımız Fatma Şahin, Ak Parti İl Başkanı Mehmet Eyup Özkeçeci, Ak Parti Gaziantep Milletvekili adayı Ali Şahin, ve İl Teşkilatımızın mensuplarını Nizip Belediye Başkanı Hacı Fevzi Akdoğan, Karkamış Belediye Başkanı Nuh Kocaaslan, Nizip Emniyet Müdürü Mustafa Yaman, Nizip ilçe Jandarma Komutanı Binbaşı Resul Çot, Ak Parti Nizip ilçe Başkanı Fatih Uzunaslan, Ak Parti Karkamış ilçe Başkanı Ahmet Özaslan ve partililer tarafından karşılandı.
Karşılamanın ardından gelen Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, Büyükşehir Belediye Başkanımız Fatma Şahin, Ak Parti İl Başkanı Mehmet Eyup Özkeçeci, Ak Parti Gaziantep Milletvekili adayı Ali Şahin ve beraberindeki heyet Nizip Ticaret Odasını ziyaret etti.

Ticaret Odasında gerçekleşen toplantının açılış konuşmasını yapan Nizip Ticaret Odası (NTO) Meclis Başkanı Mustafa Doktoroğlu yapılan ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
İş camiası olarak her zaman devletin ve milletin yanında bulunduklarını ve bulunacaklarını belirten Meclis Başkanı Doktoroğlu ?Gaziantep milletvekili adaylarının hayırlı olmasını diler görevlerinde başarılar dilerim.?dedi.

ADALET BAKANI ABDULHAMİT GÜL VE BERABERİNDEKİ HEYET TİCARET BORSASINI ZİYARET ETTİ

 

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Ak Parti Gaziantep Milletvekili Adayı Ali Şahin, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Nizip Kaymakamı Kemal Şahin,Nizip Belediye Başkanı Hacı Fevzi Akdoğan ve beraberindeki heyet Nizip Ticaret Borsası?nı ziyaret etti.
Ziyaret sebebiyle kısa bir konuşma yapan Nizip Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Sarı ;
?Sayın Bakanım, Bakan Yardımcım, Büyükşehir Belediye Başkanım,Nizip Belediye Başkanım, çok değerli misafirlerimiz ve üyelerimiz öncelikle hoş geldiniz. Şahsım ve Nizip Ticaret Borsası Yönetim ve Meclis Kurulu adına hepinizi saygıyla selamlıyorum. Sayın Bakanım 24 Hazirandaki seçimin Türkiye için bir kader mesele olduğunu biliyoruz, inşallah önümüzdeki seçimlerin de Ülkemiz adına hayırlara vesile olacağına inanıyoruz ve başarılarınızın devamını diliyoruz dedi.
Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Nizip Ticaret Borsası ziyaretinde yaptığı konuşmada, 24 Haziran seçimlerinin istikrarı kalıcı hale getireceğini söyledi.

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Ak Parti Gaziantep Milletvekili Adayı Ali Şahin, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Nizip Kaymakamı Kemal Şahin,Nizip Belediye Başkanı Hacı Fevzi Akdoğan ve beraberindeki heyet son olarak Nizip Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifini ziyaret etti. Adalet Bakanı Abdulhamit Gül ve beraberindeki heyeti Nizip Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı Müslüm Aslan ve yönetimi tarafından karşılandı.ADALET BAKANI ABDULHAMİT GÜL NİZİP TE : Google'da Ara
ADALET BAKANI ABDULHAMİT GÜL NİZİP TE


 
 
ADALET BAKANI ABDULHAMİT GÜL NİZİP TE
Bu Haberi Arkadaşıma Gönder :
 
Adınız / Soyadınız :
E-mail Adresiniz :
Arkadaşınızın Adı :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
 
   
 
 ADI SOYADI :  
 
 E-MAiL :  
 
 
 
 
 
 
        SİYASET

  BAŞKAN AKDOĞAN DEV PROJELERE


         Yaptığı hizmetler, kazandırdığı yeniliklerle Nizip?in kaderini değiştiren Belediye Başkanı Hacı Fevzi Akdoğan, kutsal göreve yeniden aday olduğunu aç

  MHP GAZİANTEP MİLLETVEKİLİ SERMET ATAY


         Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Gaziantep Milletvekili Sermet Atay ve beraberindeki heyet ile birlikte Nizip Ticaret Odası?na (NTO) teşekkür ziyaretinde bulun