Anasayfam Yap Sık Kullanılanlara Ekle

 

Sitene Ekle Künye Arşiv  iletişim  rss  
ANASAYFA VİDEO GALERİ FOTO GALERİ FİRMA REHBERİ İLANLAR İLETİŞİM  
 
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNDEN RAMAZAN ETKİNLİĞİ
NİZİPTE SURİYELİ YETİM ÇOCUKLARA İFTAR
ÖZLEM KREŞ TEN RESİM SERGİSİ
AK PARTİ İL YÖNETİMİ NİZİP BELEDİYE
BAŞKAN SARI YETİMLERLE BULUŞTU


NTO DA NİZİP ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ KURA ÇEKİMİ YAPILDI - GÜNDEM - Nizip Radyo Televizyon { NRT }
 
NTO DA NİZİP ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ KURA ÇEKİMİ YAPILDI
BU HABERİN EKLENME TARİHİ 24-11-2018 / 16-59

 

Anasayfa'ya Dön 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Tüm Gundem Haberleri  

Nizip Organize Sanayi Bölgesi?nde açılan ek OSB?nin kura çekimi Nizip Ticaret Odası (NTO) Meclis Toplantı Salonunda yapıldı.

 

Nizip Organize Sanayi Bölgesi 770.796 m2 ek alanı içerisinde bulunan 55 adet sanayi parseli arsanın kura çekimi noter huzurunda yapıldı.

 

Yapılan kura çekiminin açılış konuşmasını yapan Nizip Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı ve Gaziantep Vali Yardımcısı Uğur Aladağ ?Yeni açılacak olan Nizip ek OSB?nin hem sanayicilerimize hem de ilçemize hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum.? dedi.

Ek açılan sanayi parsellerinin amacına ulaşmasını temenni eden Nizip OSB Başkanı Uğur Aladağ sözlerini şu şekilde sürdürdü: ?Çekilecek olan kura çekimi ve parsellerin devir teslimi ile ilgili toplantımızda bilgiler verilecektir. İleride herhangi bir sıkıntı yaşanması düşüncesiyle hukukun güvencesine bu kura çekimini teslim etmiş bulunuyoruz. Bunun yanı sıra burada yapılacak olan her türlü işlemler itirazlar olur düşüncesiyle kamera kaydıyla kayıt altına alınacaktır. Herhangi bir tartışma olmaması için elimizden gelen tüm çabayı göstermeye gayret ettik. Bu duygu ve düşünceler içerisinde hepinize hoş geldiniz diyor sizleri saygı ve sevgiyle selamlıyorum.? şeklinde konuştu.

 

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan Yardımcısı ve Organize Sanayi Bölge Müdürü Latif Karadağ tarafından Nizip Organize Sanayi Bölgesi?nin mevcut durumu ve yapılacak çalışmalar hakkında katılımcılara sunum yapıldı.

 

Düzenlenen kura çekimine Nizip Kaymakamı Kemal Şahin, Nizip Ticaret Odası Meclis Başkanı Mustafa Doktoroğlu, Nizip Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özyurt, Nizip Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Sarı, Nizip Belediye Başkan Yardımcısı Salih Uygur, Nizip Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Bekir Karabacak, NTO Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Kaya ve çok sayıda yatırımcı sanayici ve işadamı da katıldı.

 



NTO DA NİZİP ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ KURA ÇEKİMİ YAPILDI : Google'da Ara
NTO DA NİZİP ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ KURA ÇEKİMİ YAPILDI


 
 
NTO DA NİZİP ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ KURA ÇEKİMİ YAPILDI
Bu Haberi Arkadaşıma Gönder :
 
Adınız / Soyadınız :
E-mail Adresiniz :
Arkadaşınızın Adı :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
 
   
 
 ADI SOYADI :  
 
 E-MAiL :  
 
 
 
 
 
 
        GÜNDEM

  BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNDEN RAMAZAN ETKİNLİĞİ


         Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından Nizip ilçesinde düzenlenen Geleneksel Ramazan Şenliklerinde ünlü ilahi sanatçısı Abdurrahman Önül sahne al

  NİZİPTE SURİYELİ YETİM ÇOCUKLARA İFTAR


         Kızılay, Nizip ilçesinde kalan Suriyeli 500 yetim çocuğa iftar verdi.    Nizip ilçesinde bulunan Suriyeli 500 yetim çocuk, aileleri birlikte