Anasayfam Yap Sık Kullanılanlara Ekle

 

Sitene Ekle Künye Arşiv  iletişim  rss  
ANASAYFA VİDEO GALERİ FOTO GALERİ FİRMA REHBERİ İLANLAR İLETİŞİM  
 
CUMHUR İTTİFAKININ BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ BELLİ
MEHMET SARI SAHADAKİ ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR
BAŞARIYA GÖTÜREN SIRLAR KONULU SEMİNER
ÖĞRENCİLER MAĞAZADA KİTAP OKUDU
PROJE YAZMA VE KAYS PROJE GİRİŞ


NTO DA DIŞ TİCARET SEMİNERİ DÜZENLENDİ - GÜNDEM - Nizip Radyo Televizyon { NRT }
 
NTO DA DIŞ TİCARET SEMİNERİ DÜZENLENDİ
BU HABERİN EKLENME TARİHİ 06-10-2018 / 17-09

 

Anasayfa'ya Dön 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Tüm Gundem Haberleri  

Ticaret Bakanlığı, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ve Güneydoğu Anadolu İhracatçılar Birliği?nin organizasyonuyla Nizip Ticaret Odası (NTO)?nın ev sahipliğinde Dış Ticaret Semineri düzenlendi.

 

Düzenlenen toplantının açılış konuşmasını yapan Nizip Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkan yardımcısı Bekir Karabacak şunları ifade etti: ?İlçemiz sanayisi ve ticareti ile özdeşleşmiş bir şehir olmasından dolayı ihracat yapan ve yapacak olan firmalarımızın bu seminerden maksimum derecede fayda sağlayacaklarını düşünüyorum. Bu seminer ilçe olarak sadece Nizip?te yapılmaktadır. Nizip Ticaret Odası olarak bu ve buna benzer faaliyetlerimiz ile ihracatçı firma sayımızı her yıl artırmayı hedefliyoruz. Bu seminerin gerçekleşmesinde katkı sağlayan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği, Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birlikleri?ne, seminerimize değerli sunumlarıyla katkı sağlayan Ticaret Bakanlığı ve Türk Eximbank uzmanlarına da ayrıca teşekkür ediyorum.? şeklinde konuştu.

 

Konuşmanın ardından Ticaret Bakanlığı İhracat Genel Müdürlüğü Dış Ticaret Uzmanı Halise Büşra Ünsal tarafından ?İhracatta Sağlanan Devlet Yardımları, E- Ticaret Sitelerine Üyelik Desteği?, Ticaret Bakanlığı İhracat Genel Müdürlüğü İhracatı Geliştirme Uzmanı Asım Çalış tarafından ?İş Dünyası İçin Ticari Bilgiye Erişim? ve Türk EXIMBANK Gaziantep Müdürlüğü Uzmanları Hasan Hocaoğlu ve Hasan Aydın tarafından ?Türk EXİMBANK İhracat Kredi Sigorta ve Garanti Programları? hakkında katılımcılara birer sunum yapıldı.

Soruların cevaplanması ile son bulan seminere NTO Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Kaya, Nizip Ticaret Odası Meclis Üyeleri İbrahim Özkaya ve Kenan Özdemir, muhasebeciler, sanayici ve işadamları ve çok sayıda firma temsilcisi de katıldı.

 NTO DA DIŞ TİCARET SEMİNERİ DÜZENLENDİ : Google'da Ara
NTO DA DIŞ TİCARET SEMİNERİ DÜZENLENDİ


 
 
NTO DA DIŞ TİCARET SEMİNERİ DÜZENLENDİ
Bu Haberi Arkadaşıma Gönder :
 
Adınız / Soyadınız :
E-mail Adresiniz :
Arkadaşınızın Adı :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
 
   
 
 ADI SOYADI :  
 
 E-MAiL :  
 
 
 
 
 
 
        GÜNDEM

  PROJE YAZMA VE KAYS PROJE


         İpekyolu kalkınma Ajansı tarafından ilan edilen 2019 Yılı Mali Destek Programlarına yönelik eğitim ve bilgilendirme faaliyetleri kapsamında düzenlenen ?Pr

  IRAK BÜYÜKELÇİSİ AL KHATEEB GAZİANTEP


         Irak Cumhuriyeti Ankara Büyükelçisi Dr. Hussein Mahmood Al-Khateeb Gaziantep Ticaret Odası´nı ziyaret ederek iş dünyası temsilcileri ile bir araya geldi.