Anasayfam Yap Sık Kullanılanlara Ekle

 

Sitene Ekle Künye Arşiv  iletişim  rss  
ANASAYFA VİDEO GALERİ FOTO GALERİ FİRMA REHBERİ İLANLAR İLETİŞİM  
 
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNDEN RAMAZAN ETKİNLİĞİ
NİZİPTE SURİYELİ YETİM ÇOCUKLARA İFTAR
ÖZLEM KREŞ TEN RESİM SERGİSİ
AK PARTİ İL YÖNETİMİ NİZİP BELEDİYE
BAŞKAN SARI YETİMLERLE BULUŞTU


NTO Başkanı Özyurttan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Mesajı - GÜNDEM - Nizip Radyo Televizyon { NRT }
 
NTO BAŞKANI ÖZYURTTAN 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI MESAJI
BU HABERİN EKLENME TARİHİ 22-04-2019 / 16-44

 

Anasayfa'ya Dön 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Tüm Gundem Haberleri  

Nizip Ticaret Odası (NTO) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özyurt 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
NTO Başkanı Özyurt yayımladığı mesajda, ?Türk Devleti?nin devamını emanet edeceğimiz yeni Cumhuriyet bekçilerinin bilinçli yetişmesi için 23 Nisanlar, önemli birer vesiledir.?dedi.
Tüm dünya çocuklarının savaş, açlık ve kargaşa ortamından uzak, insanca yaşama hakkına sahip olmasını dileyen NTO Başkanı Özyurt sözlerini şu şekilde sürdürdü: ?Hep birlikte çocuklarımız için huzurun ve barışın hakim olduğu bir dünya inşa edilmesine imkan sağlamalıyız. Ülkemizin geleceğini şekillendirecek olan çocuklarımızın vatanını ve milletini seven, kararlı, kendine güvenen, milli ve manevi değerlerine bağlı ve erdemli bir birey olarak yetiştirilmelerini sağlamak en temel hedefimizdir. Bu hedeflerimizin gerçekleşmesi için sosyal sorumluluğumuzun farkında olarak yarınlarımız olan çocuklarımızın eğitimine büyük önem göstermeli ve destek olmalıyız. Bizlerde bu bilinçle Nizip Ticaret Odası olarak iş dünyamıza yaptığımız çalışmaların yanı sıra çocuklarımıza, ilçe eğitimine önemli katkılar sağlayarak faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. İnanıyoruz ki, yarınlarımızı temsil eden çocuklarımız geçmişten aldıkları güçle, geleceği şekillendirecek, müreffeh bir Türkiye´nin, barış içinde bir dünyanın kurulmasında önemli roller üstleneceklerdir. Ben bu vesile ile bugünümüzün varlık sebebi, geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın 23 Nisan ulusal egemenlik ve çocuk bayramını en içten dileklerimle kutlar, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk, bizleri zafere taşıyan tüm şehitlerimizi ve ebediyete intikal eden kahraman gazilerimizi saygı, rahmet ve minnetle anıyorum.? ifadelerini kullandı.


NTO Başkanı Özyurttan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Mesajı : Google'da Ara
NTO Başkanı Özyurttan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Mesajı


 
 
NTO Başkanı Özyurttan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Mesajı
Bu Haberi Arkadaşıma Gönder :
 
Adınız / Soyadınız :
E-mail Adresiniz :
Arkadaşınızın Adı :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
 
   
 
 ADI SOYADI :  
 
 E-MAiL :  
 
 
 
 
 
 
        GÜNDEM

  BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNDEN RAMAZAN ETKİNLİĞİ


         Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından Nizip ilçesinde düzenlenen Geleneksel Ramazan Şenliklerinde ünlü ilahi sanatçısı Abdurrahman Önül sahne al

  NİZİPTE SURİYELİ YETİM ÇOCUKLARA İFTAR


         Kızılay, Nizip ilçesinde kalan Suriyeli 500 yetim çocuğa iftar verdi.    Nizip ilçesinde bulunan Suriyeli 500 yetim çocuk, aileleri birlikte