Anasayfam Yap Sık Kullanılanlara Ekle

 

Sitene Ekle Künye Arşiv  iletişim  rss  
ANASAYFA VİDEO GALERİ FOTO GALERİ FİRMA REHBERİ İLANLAR İLETİŞİM  
 
İkinci kattan düşen kediyi havada yakaladı
Bilgisayar hırsızları kameraya yakalandı
NTO Demokrasi ve Milli Birlik Günü
Nİzip Ziraat Odası Demokrasi ve Milli
Nizip Ticaret Borsası Demokrasi Nöbeti´nde


NTO Başkanı Özyurt tan 19 Mayıs Mesajı - GÜNDEM - Nizip Radyo Televizyon { NRT }
 
NTO BAŞKANI ÖZYURT TAN 19 MAYIS MESAJI
BU HABERİN EKLENME TARİHİ 16-05-2019 / 15-33

 

Anasayfa'ya Dön 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Tüm Gundem Haberleri  

Nizip Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özyurt 19 Mayıs Atatürk?ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı?nın 99. yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

NTO Başkanı Özyurt yayınladığı kutlama mesajında, "Tarihini bilen, özüne sahip çıkan ve bunu nesilden nesile aktarmayı başaran milletler, tarihin sonuna kadar var olmayı başaran milletler olmuşlardır.? dedi.

19 Mayıs 1919´un tarihin dönüm noktalarından biri olduğunu belirten NTO Başkanı Özyurt sözlerini şu şekilde sürdürdü: ?Büyük zorluklar ve sıkıntılar içerisinde kurulan Türkiye Cumhuriyeti´ni çağdaş medeniyetler seviyesine çıkarmak ve bizden sonraki nesillere teslim etmek en büyük görevimizdir. Atatürk´ün 19 Mayıs 1919´da başlattığı mücadele, Türk milletinin varlık ve yükseliş mücadelesidir. Türk milletinin zorluklar içerisinde şanlı bir mücadele sergileyerek, bağımsızlık savaşından alnının akıyla çıkmıştır. Büyük sıkıntı ve yokluklar içerisinde verilen çetin mücadele sonucunda kurulan Türkiye Cumhuriyeti´nin, Gazi Mustafa Kemal Atatürk tarafından gençlerimize emanet edilerek Türk gençliğine olan sonsuz güvenini vurgulamıştır. Cumhuriyetimizi ve istiklalimizi koruyup kollayacak, zamanlarını, enerjilerini, potansiyellerini bu yolda kullanacak ve bu ülkeyi dünyanın en gelişmiş ülkeleri arasına taşıyacak olan gençleri yetiştirmek zorundayız. Cumhuriyetin yılmaz bekçisi olan gençlerimiz bu sorumluluklarının bilinciyle hareket ederek, çağdaş değerlerden asla ödün vermeyeceğine inancımız sonsuzdur. Bu duygularla, Gençlerimizin ve tüm milletimizin 19 Mayıs Atatürk´ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı?nı kutluyor, Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, Kurtuluş Savaşı´nın tüm kahramanlarını ve tüm şehitlerimizi rahmet, saygı ve şükranla anıyorum." ifadesini kullandı.


NTO Başkanı Özyurt tan 19 Mayıs Mesajı : Google'da Ara
NTO Başkanı Özyurt tan 19 Mayıs Mesajı


 
 
NTO Başkanı Özyurt tan 19 Mayıs Mesajı
Bu Haberi Arkadaşıma Gönder :
 
Adınız / Soyadınız :
E-mail Adresiniz :
Arkadaşınızın Adı :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
 
   
 
 ADI SOYADI :  
 
 E-MAiL :  
 
 
 
 
 
 
        GÜNDEM

  İKİNCİ KATTAN DÜŞEN KEDİYİ HAVADA


         İkinci kattan düşen kediyi havada yakaladı Nizip ilçesinde tırmandığı binanın ikinci  katından düşen kedi, bir vatandaş tarafından son anda h

  BİLGİSAYAR HIRSIZLARI KAMERAYA YAKALANDI


         Bilgisayar hırsızları kameraya yakalandı  Nizip ilçesinde bir okuldan bilgisayar çalan iki kişinin hırsızlık anı okula ait güvenlik kamerası ta

 


reklamNizip - 2010 Nizip Radyo Televizyon { NRT } Türkiye'nin Haber Sitesi
Site içeriğinin telif hakkı bildirilmeksizin kullanılması yasaktır
Gizlilik ilkeleri | Kullanım Koşulları | Künye | Reklam | İletişim  
nrtmedya.com || Coder / Dizayner
info@nrtmedya.com