Anasayfam Yap Sık Kullanılanlara Ekle

 

Sitene Ekle Künye Arşiv  iletişim  rss  
ANASAYFA VİDEO GALERİ FOTO GALERİ FİRMA REHBERİ İLANLAR İLETİŞİM  
 
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNDEN RAMAZAN ETKİNLİĞİ
NİZİPTE SURİYELİ YETİM ÇOCUKLARA İFTAR
ÖZLEM KREŞ TEN RESİM SERGİSİ
AK PARTİ İL YÖNETİMİ NİZİP BELEDİYE
BAŞKAN SARI YETİMLERLE BULUŞTU


NTO Alkan Meslek Lisesi Okul Meclisi Toplantısına Katıldı - GÜNDEM - Nizip Radyo Televizyon { NRT }
 
NTO ALKAN MESLEK LİSESİ OKUL MECLİSİ TOPLANTISINA KATILDI
BU HABERİN EKLENME TARİHİ 18-04-2019 / 16-36

 

Anasayfa'ya Dön 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Tüm Gundem Haberleri  

Nizip Ticaret Odası (NTO) Alkan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Meclisi buluşmasına katıldı.

Alkan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi?nde düzenlenen toplantıya Nizip İlçe Milli Eğitim Müdürü Cengiz Gündeş, Nizip Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özyurt, Nizip İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Mehmet Demir, NTO Meclis Başkan Yardımcısı Abdullah Altınbaş, Nizip Ticaret Odası Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri, öğretmenler ve davetliler de katıldı.

Programın açılış konuşmasını yapan Alkan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdüresi Kıymet Taş ?Nizip İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Nizip Ticaret Odası yöneticilerinin okul meclisi toplantısına katıldıklarından dolayı mutluluk duyuyoruz.?dedi.
Mesleki ve teknik eğitimde parlayan yıldız vizyonuna sahip olarak Türk milli eğitim sisteminin genel ve özel amaçları doğrultusunda hareket ettiklerini belirten müdüre kıymet taş sözlerini şu şekilde sürdürdü: ? Gelişime açık, yenilikleri takip eden, sorumluluk bilinci gelişmiş bireyler ve eleştiriler düşünen, sorgulayan, araştıran, Atatürk ilke ve inkılâplarına bağlı, küresel bakış açısına sahip, teknolojik ve bilimsel bilgiyi buluşlarla süsleyen, sektörün iş gücü ihtiyacına cevap verebilecek nitelikte kalifiye elemanlar yetiştirerek iş hayatına ve yüksek öğrenime hazırlamak misyonunu hedef alan çalışmalarımızla öğrencilerimizi geleceğe hazırlama çabası içerisindeyiz. Okulumuz sadece akademik başarıya endeksli hareket etmeyerek sosyal, sportif ve kültürel etkinliklerle de öğlecilerimizin kendilerini geliştirme, güven duygusunu arttırma ve okul aidiyet duygusunu yaratma kapsamında faydalı olacağına inanmaktayız.  Bu faydalı kazanımların öğrencilerimiz aracılığıyla aile ortamına taşıması amaçlarımız arasındadır. Bu çalışmaların çarpan etkisiyle de daha geniş bir alana yayılarak toplam kaliteyi yakalayacağımıza inanmaktayız.? şeklinde konuştu.

Nizip Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özyurt ise şunları ifade etti: ?Okulumuzun mesleki eğitime yapmış olduğu güzel çalışmaları heyecan ve dikkatle dinledik.  Alkan Kız Meslek Lisesi ile çalışmaktan ve onlarla beraber hareket etmekten şahsım ve Nizip Ticaret Odası adına bir kez daha memnuniyet duyduğumu ifade etmek istiyorum. Gerek iş gücüne katkılarından dolayı gerekse böyle farkındalık oluşturduklarından dolayı Alkan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdüresi Kıymet Taş ve okulumuz yöneticilerini gerçekten çok tebrik ediyorum. Nizip Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve bir Nizip?li iş adamı olarak eğitim camiası ile her zaman beraber yürümeye devam edecek ve eğitim camiasına verdiğimiz sözleri tutmaya devam edeceğiz.? diye konuştu.

Konuşmaların ardından Alkan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdüresi Kıymet Taş Alkan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi?nin yapmış olduğu faaliyetler hakkında katılımcılara sunum yaptı.

Program sonunda Alkan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Meclis Başkanı Adile Nur İyem ve öğrenciler tarafından Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özyurt?a çiçek takdim edildi.


NTO Alkan Meslek Lisesi Okul Meclisi Toplantısına Katıldı : Google'da Ara
NTO Alkan Meslek Lisesi Okul Meclisi Toplantısına Katıldı


 
 
NTO Alkan Meslek Lisesi Okul Meclisi Toplantısına Katıldı
Bu Haberi Arkadaşıma Gönder :
 
Adınız / Soyadınız :
E-mail Adresiniz :
Arkadaşınızın Adı :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
 
   
 
 ADI SOYADI :  
 
 E-MAiL :  
 
 
 
 
 
 
        GÜNDEM

  BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNDEN RAMAZAN ETKİNLİĞİ


         Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından Nizip ilçesinde düzenlenen Geleneksel Ramazan Şenliklerinde ünlü ilahi sanatçısı Abdurrahman Önül sahne al

  NİZİPTE SURİYELİ YETİM ÇOCUKLARA İFTAR


         Kızılay, Nizip ilçesinde kalan Suriyeli 500 yetim çocuğa iftar verdi.    Nizip ilçesinde bulunan Suriyeli 500 yetim çocuk, aileleri birlikte