Anasayfam Yap Sık Kullanılanlara Ekle

 

Sitene Ekle Künye Arşiv  iletişim  rss  
ANASAYFA VİDEO GALERİ FOTO GALERİ FİRMA REHBERİ İLANLAR İLETİŞİM  
 
NTO DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ
15 TEMMUZ HAİN DARBE GİRİŞİMİ NİZİP
NİZİP TE ONBEŞ TEMMUZ NEDENİYLE ŞEHİTLİK
GAZİ VE ŞEHİT YAKINLARI ONBEŞ TEMMUZ
NİZİP TE ONBEŞ TEMMUZ GAZİSİ İSMET


NİZİP TEN BİR FOTOĞRAF SANATÇISI YETİŞİYOR - GÜNDEM - Nizip Radyo Televizyon { NRT }
 
NİZİP TEN BİR FOTOĞRAF SANATÇISI YETİŞİYOR
BU HABERİN EKLENME TARİHİ 08-08-2017 / 16-53

 

Anasayfa'ya Dön 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Tüm Gundem Haberleri  

Hayal gücü ile yeteneğini birleştiren 28 yaşındaki Hüseyin Akkuş´un Fotoğraf çekimleri şimdilerde Sosyal Medya üzerinden beğeni rekoru kırmaya başladı.

 

Merhum Kerim Akkuş´un oğlu olan ve  Nizip İlçesinde ikamet eden Hüseyin Akkuş; "En büyük ilham kaynağım, doğanın kendisidir" dedi.

 

Yaklaşık 3 yıl önce amatör olarak başladığı Doğayı Fotoğraflama çalışmalarının her geçen gün profesyonel hale geldiğini gördüğümüz Hüseyin Akkuş´un objektifinde buram buram manzara, bir kucak çiçek, bir avuç böcek ve ve dolu dolu portre kokuyor.

 


Nizip İlçe geneli başta olmak üzere Türkiye´nin birçok bölgesinde fotoğraf arayışı içinde olduğunu kaydeden Hüseyin Akkuş konuşmalarını şöyle sürdürdü. "Bu bambaşka bir sevgi, tamamen doğa ve doğanın içindekiler ile baş başa kalıyorsunuz, burada yönetmen de değilsiniz oyuncu da değilsiniz, her şey doğal. "O an" değimiz an benim için çok önemli, zamanı geldiğinde deklanşöre basıyorsunuz ve ortaya kimselerin göremediği güzellikler çıkıyor. Bakınca bile görmediğimiz veya göremediklerimiz fotoğraflamak en büyük mutluluğum" İnternet üzerinden Hüseyin Akkuş Photography adı altında yeni kurduğu sayfasına son günlerde sıkça tıklanan Hüseyin Akkuş, aldığı bir çok sergi tekliflerinin de kendisini memnun ettiğini söyledi. Fotoğraf severlerin gösterdiği sevgi seli ve ilgisi karşısında şaşkınlığını dile getiren Hüseyin Akkuş, takipçilerine teşekkür etmeyi unutmadı.


NİZİP TEN BİR FOTOĞRAF SANATÇISI YETİŞİYOR : Google'da Ara
NİZİP TEN BİR FOTOĞRAF SANATÇISI YETİŞİYOR


 
 
NİZİP TEN BİR FOTOĞRAF SANATÇISI YETİŞİYOR
Bu Haberi Arkadaşıma Gönder :
 
Adınız / Soyadınız :
E-mail Adresiniz :
Arkadaşınızın Adı :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
 
   
 
 ADI SOYADI :  
 
 E-MAiL :  
 
 
 
 
 
 
        GÜNDEM

  NTO DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK


         Nizip Ticaret Odası (NTO) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özyurt, Meclis Başkanı Mustafa Doktoroğlu, yönetim kurulu, meclis üyeleri ve personelleri ile bir

  15 TEMMUZ HAİN DARBE GİRİŞİMİ


         Nizip?te 15 Temmuz "Demokrasi ve Milli Birlik Günü" etkinlikleri kapsamında, etkinlik düzenlendi.   Nizip Belediyesinin ev sahipliğinde Cumhuri