Anasayfam Yap Sık Kullanılanlara Ekle

 

Sitene Ekle Künye Arşiv  iletişim  rss  
ANASAYFA VİDEO GALERİ FOTO GALERİ FİRMA REHBERİ İLANLAR İLETİŞİM  
 
GAZİANTEP 2018 YILINDA GERÇEKLEŞTİRDİĞİ İHRACATLA TARİHİ
ÖZEL NİZİP ARTI FEN VE ANADOLU
NÖBETÇİ ECZANE SAYISI 2 OLMALI
MHP İLÇE BAŞKANI KARABACAK OLDU
YETİM ÇOCUKLARIN HAYALLERİ GERÇEK OLDU


NİZİP TE 20 BEKÇİ YEMİN EDEREK GÖREVE BAŞLADI - - Nizip Radyo Televizyon { NRT }
 
NİZİP TE 20 BEKÇİ YEMİN EDEREK GÖREVE BAŞLADI
BU HABERİN EKLENME TARİHİ 07-06-2018 / 09-53

 

Anasayfa'ya Dön 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Tüm Haberleri  

Nizip İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından eğitimleri tamamlanan 20 mahalle ve çarşı bekçisi düzenlenen yemin töreniyle göreve başladı. Nizip İlçe Emniyet Müdürlüğü Polis Karakolu?nda gerçekleştirilen Yemin Töreni?ne Nizip İlçe Kaymakamı Kemal Şahin, Nizip Belediye Başkanı Hacı Fevzi, Akdoğan, Nizip Emniyet Müdürü Mustafa Yaman, AK Parti Gaziantep Milletvekili adayı Ali Şahin ve Belediye Meclis üyesi Mustafa Doktoroğlu ve Mahalle Bekçilerinin aileleri katıldı. Mahalle bekçilerinin göreve başlaması ile birlikte Nizip?te ilk etapta 20 bekçinin görev yapacağını söyleyen Nizip Emniyet Müdürü Mustafa Yaman; ?Çarşı ve mahalle bekçileri emniyet hizmetleri kapsamına alınmıştır. Mahallelerde yaşanabilecek olaylara anında müdahale etme, bölge vatandaşlarının şikâyet ve taleplerini iletme görevini üstlenen bekçilerimiz asli görevlerini yapmak üzere sahaya çıkıyorlar? dedi. Nizip Kaymakamı Kemal Şahin ise; ?Yoğun olarak gece saatlerinde yaşanan hırsızlık olaylarına karşı önlemlerin alınmasında bekçiler önemli bir rol oynayacaktır. Bekçilerimiz önleyici kolluk hizmeti verecektir. Mahalle bekçilerimizi sosyal görevlerini de yerine getirecektir. Biz onlara gece kartalları diyoruz. Özveriyle görev yapacağınıza yürekten inanıyorum" dedi. AK Parti Gaziantep Milletvekili adayı Ali Şahin; "Güvenlik hizmetleri en önemli hizmetlerin başında geliyor. Bir bölgede emniyet hizmetlerinde aksama varsa yaşamın düzenli bir şekilde sürdürülmesi mümkün değildir. Türkiye´de de güvenlik hizmetlerimizi yürütmede teşkilatlarımız bu görevi almış olduğu sorumluluklar büyük bir ciddiyetle sürdürüyor. Nizip olarak bizlere 20 kişilik kadro tahsis edildi. Bugün itibariyle eğitimleri tamamlanan 20 mahalle ve çarşı bekçimiz göreve başlayacak.


NİZİP TE 20 BEKÇİ YEMİN EDEREK GÖREVE BAŞLADI : Google'da Ara
NİZİP TE 20 BEKÇİ YEMİN EDEREK GÖREVE BAŞLADI


 
 
NİZİP TE 20 BEKÇİ YEMİN EDEREK GÖREVE BAŞLADI
Bu Haberi Arkadaşıma Gönder :
 
Adınız / Soyadınız :
E-mail Adresiniz :
Arkadaşınızın Adı :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
 
   
 
 ADI SOYADI :  
 
 E-MAiL :  
 
 
 
 
 
 
       

  NİZİP TE KUDÜSÜN ÖNEMİ KONULU


         Davet ve Kardeşlik Vakfı Nizip Şubesi ile Nizip İlim Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (NİDADER) tarafından ??Kudüs bizim için neden önemli??

  CHP VE İYİ PARTİ DEN


         Millet İttifakı çatısı altında Genel Başkanları talimatları doğrultusunda bir araya gelen Cumhuriyet Halk Partisi ve İYİ Parti?liler yaklaşan yerel se