Anasayfam Yap Sık Kullanılanlara Ekle

 

Sitene Ekle Künye Arşiv  iletişim  rss  
ANASAYFA VİDEO GALERİ FOTO GALERİ FİRMA REHBERİ İLANLAR İLETİŞİM  
 
AK PARTİ MİTİNGİNDE MAHŞERİ KALABALIK
AK PARTİ NİZİP BELEDİYE BAŞKAN ADAYI
Nizip Belediye Başkan Adayı Mehmet Sarıdan
MEHMET SARI NİZİPİ HEP BİRLİKTE YÖNETECEĞİZ
CHP DEN AK PARTİ YE KATILIM


NİZİP GENÇ GİRİŞİMCİLER KURULU NTO DA TOPLANDI - GÜNDEM - Nizip Radyo Televizyon { NRT }
 
NİZİP GENÇ GİRİŞİMCİLER KURULU NTO DA TOPLANDI
BU HABERİN EKLENME TARİHİ 11-03-2019 / 17-02

 

Anasayfa'ya Dön 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Tüm Gundem Haberleri  

Nizip Genç Girişimciler Kurulu ilk toplantısını Nizip Ticaret Odasında gerçekleştirdi.

Toplantıya TOBB İl Genç Girişimciler Kurulu Bşk. Yrd. Nihat Kadir Özyurt, İl Genç Girişimciler Kurulu Üyesi Ahmet Deniz Altınbaş, İl Genç Girişimciler Kurulu Üyesi Ömer Kılınç, Nizip Ticaret Odası Genel Sekreteri Serpil Alpay, Nizip Ticaret Borsası Genel Sekreteri M.Eray Ölçal ve Nizip Girişimci Kurul üyeleri katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan TOBB İl Genç Girişimciler Kurulu Bşk. Yrd. Nihat Kadir Özyurt ; ?Genç Girişimciler Kurulu genç girişimcilere eğitim, kapasite geliştirme desteği ile girişimci fikirlerini hayata geçirmelerinde destek sağlamak üzerine kurulduğunu belirtti. Ülkemizdeki genç girişimci potansiyelinin nicelik ve nitelik bakımından geliştirilmesi ve daha donanımlı hale getirilmesi amacıyla politika belirlemek ve girişimcilik kültürünün gençler arasında gelişmesine öncülük etmeyi amaçlamıştır.

Genç girişimcilerde sosyal sorumluluk bilinci oluşturulmasını ve aynı zamanda genç girişimcilerin sivil toplum kuruluşlarında, yerel yönetimlerde görev almalarını teşvik etmek, çalışmaları ve projelerinde bu kurumlarla ortaklık kurmaları sağlanmaktadır. Oluşturduğumuz bu kurul ve yapacak olduğumuz çalışmalar neticesinde Nizip Ekonomisin ve kültürel yaşantısına katkı sağlamayı hedeflemekteyiz. Bundan sonra ki süreçler de Girişimci Kurul üyelerimizle her ayın 8?inde bir araya gelerek fikirlerimizi ve projelerimizi paylaşacağız.?dedi.

Toplantının sonunda Nizip Ticaret Odası Genel Sekreteri Serpil Alpay, Nizip Ticaret Borsası Genel Sekreteri M. Eray Ölçal ve TOBB GGK İl Bşk. Yrd. Nihat Kadir Özyurt, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB)  başlatmış olduğu İstihdam Seferberliği 2019 ?Burada İş Var? kampanyasına destek verdiklerini açıklayarak, İş dünyasına hayırlı olmasını dilediler.


NİZİP GENÇ GİRİŞİMCİLER KURULU NTO DA TOPLANDI : Google'da Ara
NİZİP GENÇ GİRİŞİMCİLER KURULU NTO DA TOPLANDI


 
 
NİZİP GENÇ GİRİŞİMCİLER KURULU NTO DA TOPLANDI
Bu Haberi Arkadaşıma Gönder :
 
Adınız / Soyadınız :
E-mail Adresiniz :
Arkadaşınızın Adı :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
 
   
 
 ADI SOYADI :  
 
 E-MAiL :  
 
 
 
 
 
 
        GÜNDEM

  AK PARTİ NİZİP BELEDİYE BAŞKAN


         Nizip AK Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Sarı ve beraberindeki heyet, Nizip Ticaret Borsasını ziyaret etti.Nizip Ticaret Borsası Yönetim Kurulu ve Meclis K

  NİZİP BELEDİYE BAŞKAN ADAYI MEHMET


         Ak Parti Nizip Belediye Başkan Adayı Mehmet Sarı ve Ak Parti Gaziantep Milletvekili Ahmet Uzer Nizip Ticaret Odası (NTO)?nı ziyaret etti.Nizip Ticaret Odası Me