Anasayfam Yap Sık Kullanılanlara Ekle

 

Sitene Ekle Künye Arşiv  iletişim  rss  
ANASAYFA VİDEO GALERİ FOTO GALERİ FİRMA REHBERİ İLANLAR İLETİŞİM  
 
GAZİANTEP 2018 YILINDA GERÇEKLEŞTİRDİĞİ İHRACATLA TARİHİ
ÖZEL NİZİP ARTI FEN VE ANADOLU
NÖBETÇİ ECZANE SAYISI 2 OLMALI
MHP İLÇE BAŞKANI KARABACAK OLDU
YETİM ÇOCUKLARIN HAYALLERİ GERÇEK OLDU


Gaziantep Oda ve Borsalar Toplantısı NTO da Yapıldı - - Nizip Radyo Televizyon { NRT }
 
GAZİANTEP ODA VE BORSALAR TOPLANTISI NTO DA YAPILDI
BU HABERİN EKLENME TARİHİ 13-11-2018 / 14-58

 

Anasayfa'ya Dön 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Tüm Haberleri  

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB)?nin başlatmış olduğu ?81 İle 81 Akademik Danışman? projesi kapsamında Gaziantep ili Oda ve Borsa yetkilileri Nizip Ticaret Odası?nda bir araya geldi.

İlimize ve ilçelerimize faydalı olan bilgileri paylaşmak için toplandıklarını belirten Gaziantep İli Akademik Danışmanı Doç. Dr. Necip Fazıl Yılmaz ?Bizler de oda ve borsalarımıza üniversite olarak katkı sağlamaya çalışıyoruz.? dedi

Avrupa İşletmeler Ağı ile ilgili bilgi paylaşımında bulunmak istediklerini ifade eden Akademik Danışmanı Doç. Dr. Yılmaz şunları ifade etti: ? Bu ağı oda ve borsalarımızın aktif olarak kullanmasını istiyoruz çünkü KOSME tarafında ayrılmış ciddi bir bütçesi bulunmaktadır. Odalar ve borsalar KOSGEB aracılığıyla bu desteklerden faydalanarak çalışmalar yapabilmektedir. Amacımız burada sadece parasal bir bütçeyi kullanmak değil Avrupa İşletmeler Ağı?nı kullanarak işletmeleri birbirileriyle buluşturmaktır.  Bu amaçla değişik ülkelerde ve şehirlerde zaman zaman fuarlar yapılıp network adıyla platformlar oluşturularak B2B dediğimiz karşılıklı firmaların birbirileriyle görüşmeleri sağlanmaktadır. Bu şekilde ciddi iş bağlantıları yapılabiliniyor. Biz Gaziantep olarak alan tarafında da satan tarafında da olabiliriz. Bu tamamen işletmelerimizin perspektifleri ile alakalı bir durumdur. Bu konuyu biz özellikle oda ve borsalarımızın genel sekreterliklerine anlatarak bildiklerimizi sizinle paylaşalım ki sizlerde kendinizin muhatap olduğu iş çevrelerini bu platforma katmak için mücadele etme fırsatı bulabilmelisiniz. Özellikle ülkemizde ithalatı azaltıcı ihracatı arttırıcı çalışmalar konusunda Avrupa İşletmeler Ağı?nın katkı sağlayacağına inandığım için bugünkü toplantımızın ana konusunu oluştursun istedim.? şeklinde konuştu.

Düzenlenen toplantıda Teknoloji Transfer Ofisi Uzmanı Hasan Sina Uğurluer tarafından katılımcılara Avrupa İşletmeler Ağı hakkında sunum yapılarak ilgili konular ile ilgili görüş alışverişi yapıldı.

Gaziantep İli Oda ve Borsalar toplantısına Gaziantep Ticaret Odası Genel Sekreteri Figen Çeliktürk, Gaziantep Sanayi Odası Genel Sekreter Yardımcısı Yusuf İymen, Gaziantep KOSGEB Müdürlüğü Uzmanı Muhammet Paksoy, Nizip Ticaret Odası Genel Sekreteri Serpil Gündoğdu, Nizip Ticaret Borsası Genel Sekreteri M.Eray Ölçal, İslahiye Ticaret Odası Genel Sekreteri Haşim Erdoğan ve Nizip KOSGEB Temsilcisi Mustafa Aydın, Nizip Ticaret Odası Sanayi Müdürü Suat Demirbilek de katıldı.


Gaziantep Oda ve Borsalar Toplantısı NTO da Yapıldı : Google'da Ara
Gaziantep Oda ve Borsalar Toplantısı NTO da Yapıldı


 
 
Gaziantep Oda ve Borsalar Toplantısı NTO da Yapıldı
Bu Haberi Arkadaşıma Gönder :
 
Adınız / Soyadınız :
E-mail Adresiniz :
Arkadaşınızın Adı :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
 
   
 
 ADI SOYADI :  
 
 E-MAiL :  
 
 
 
 
 
 
       

  NİZİP TE KUDÜSÜN ÖNEMİ KONULU


         Davet ve Kardeşlik Vakfı Nizip Şubesi ile Nizip İlim Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (NİDADER) tarafından ??Kudüs bizim için neden önemli??

  CHP VE İYİ PARTİ DEN


         Millet İttifakı çatısı altında Genel Başkanları talimatları doğrultusunda bir araya gelen Cumhuriyet Halk Partisi ve İYİ Parti?liler yaklaşan yerel se