Anasayfam Yap Sık Kullanılanlara Ekle

 

Sitene Ekle Künye Arşiv  iletişim  rss  
ANASAYFA VİDEO GALERİ FOTO GALERİ FİRMA REHBERİ İLANLAR İLETİŞİM  
 
NTO BAŞKANI MEHMET ÖZYURT TECRÜBELERİNİ PAYLAŞTI
NİZİP TE MUHABBET GECESİ
MİNİKLER YERLİ MALI HAFTASINI KUTLADI
SİYER İ NEBİ YARIŞMASI YAPILDI
NİZİP TE KAÇAK İÇKİ OPERASYONU


ELMADAKİ ALLAH LAFZI ŞAŞIRTTI - GÜNDEM - Nizip Radyo Televizyon { NRT }
 
ELMADAKİ ALLAH LAFZI ŞAŞIRTTI
BU HABERİN EKLENME TARİHİ 02-12-2017 / 16-56

 

Anasayfa'ya Dön 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Tüm Gundem Haberleri  

Gaziantep?te pazardan aldığı elmanın üzerinde Arapça ?Allah? yazısı gören vatandaş şaşkına döndü. Cem Aslan poşetteki diğer elmaların çürüdüğünü, içlerinde sadece ?Allah? yazısı olan elmanın sağlam kaldığını belirtti.

Gaziantep Semt pazarında eşiyle birlikte alışveriş yapan Nizipli Cem Aslan, elmada "Allah" yazısını görünce hayretler içerisinde kaldı.

Elmada Allah yazısını eşinin fark ettiğini söyleyen Cem Aslan; Eşimle birlikte semt pazarına gitmiştik, elmayı sofrada kesen eşim elmayı bana gösterdiğinde ´Allah´ yazısı yazıyordu, çok sevindik ve çok şaşırdık" dedi.

Gaziantep DHMİ Havalimanı Başmüdürlüğü?nde görevli olan Cem Aslan şöyle konuştu; Cuma günü alışveriş yapmak üzere eşimle birlikte pazara gittik, meyveleri de kendisi seçti. Eve geldik ve eşim meyve poşetinden çıkardığı bir elmayı yemek üzere ortadan ikiye kesti. Her iki yarısında da ortaya çıkan ALLAH yazısı karşısında şok olduk. O an Minarelerden Cuma Selası da okununca duygu seline kapıldık. Böyle bir durumla ilk defa karşılaştık, daha önce haberlerde izliyor ve mutlu oluyordum, hep diyordum keşke bende böyle durumla karşılaşsam diye dua ediyordum. Şükürler olsun çok mutluyum,  "Allah" yazılı elmayı muhafaza edebilmek için meyve jölesiyle saklamayı düşünüyorum" dedi.


 


ELMADAKİ ALLAH LAFZI ŞAŞIRTTI : Google'da Ara
ELMADAKİ ALLAH LAFZI ŞAŞIRTTI


 
 
ELMADAKİ ALLAH LAFZI ŞAŞIRTTI
Bu Haberi Arkadaşıma Gönder :
 
Adınız / Soyadınız :
E-mail Adresiniz :
Arkadaşınızın Adı :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
 
   
 
 ADI SOYADI :  
 
 E-MAiL :  
 
 
 
 
 
 
        GÜNDEM

  NTO BAŞKANI MEHMET ÖZYURT TECRÜBELERİNİ


         Nizip Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özyurt Nizip Mesleki Eğitim Merkezi?nde düzenlenen konferansta tecrübelerini paylaştı.Saat 14:00?da Mesl

  NİZİP TE MUHABBET GECESİ


         Semerkand Vakfı ve Nizip Engelliler Derneği tarafından Muhabbet Gecesi düzenlendi. Nizip Kapalı Spor Salonu?nda gerçekleşen proğrama, Belediye Başkan