Anasayfam Yap Sık Kullanılanlara Ekle

 

Sitene Ekle Künye Arşiv  iletişim  rss  
ANASAYFA VİDEO GALERİ FOTO GALERİ FİRMA REHBERİ İLANLAR İLETİŞİM  
 
JANDARMA YA MUKAVEMETTE BULUNAN 2 KİŞİ
POLİS TELEFON DOLANDIRICILARINA GÖZ AÇTIRMADI
NTO DA İKİNCİ EL MOTORLU KARA
NİHEM DEN EĞİTİME MERHABA GECESİ
NİZİP BELEDİYESİ NDEN SPOR ALANI


ELMADAKİ ALLAH LAFZI ŞAŞIRTTI - GÜNDEM - Nizip Radyo Televizyon { NRT }
 
ELMADAKİ ALLAH LAFZI ŞAŞIRTTI
BU HABERİN EKLENME TARİHİ 02-12-2017 / 16-56

 

Anasayfa'ya Dön 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Tüm Gundem Haberleri  

Gaziantep?te pazardan aldığı elmanın üzerinde Arapça ?Allah? yazısı gören vatandaş şaşkına döndü. Cem Aslan poşetteki diğer elmaların çürüdüğünü, içlerinde sadece ?Allah? yazısı olan elmanın sağlam kaldığını belirtti.

Gaziantep Semt pazarında eşiyle birlikte alışveriş yapan Nizipli Cem Aslan, elmada "Allah" yazısını görünce hayretler içerisinde kaldı.

Elmada Allah yazısını eşinin fark ettiğini söyleyen Cem Aslan; Eşimle birlikte semt pazarına gitmiştik, elmayı sofrada kesen eşim elmayı bana gösterdiğinde ´Allah´ yazısı yazıyordu, çok sevindik ve çok şaşırdık" dedi.

Gaziantep DHMİ Havalimanı Başmüdürlüğü?nde görevli olan Cem Aslan şöyle konuştu; Cuma günü alışveriş yapmak üzere eşimle birlikte pazara gittik, meyveleri de kendisi seçti. Eve geldik ve eşim meyve poşetinden çıkardığı bir elmayı yemek üzere ortadan ikiye kesti. Her iki yarısında da ortaya çıkan ALLAH yazısı karşısında şok olduk. O an Minarelerden Cuma Selası da okununca duygu seline kapıldık. Böyle bir durumla ilk defa karşılaştık, daha önce haberlerde izliyor ve mutlu oluyordum, hep diyordum keşke bende böyle durumla karşılaşsam diye dua ediyordum. Şükürler olsun çok mutluyum,  "Allah" yazılı elmayı muhafaza edebilmek için meyve jölesiyle saklamayı düşünüyorum" dedi.


 


ELMADAKİ ALLAH LAFZI ŞAŞIRTTI : Google'da Ara
ELMADAKİ ALLAH LAFZI ŞAŞIRTTI


 
 
ELMADAKİ ALLAH LAFZI ŞAŞIRTTI
Bu Haberi Arkadaşıma Gönder :
 
Adınız / Soyadınız :
E-mail Adresiniz :
Arkadaşınızın Adı :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
 
   
 
 ADI SOYADI :  
 
 E-MAiL :  
 
 
 
 
 
 
        GÜNDEM

  JANDARMA YA MUKAVEMETTE BULUNAN 2


         Gaziantep?in Nizip ilçesinde iki grup arasında çıkan tartışmada Jandarma personeline sözlü mukavemette bulunan 4 kişi gözaltına alındı.   E

  POLİS TELEFON DOLANDIRICILARINA GÖZ AÇTIRMADI


         Alınan bilgilere göre, Eyüp Sultan Mahallesi?nde ikamet eden M.N isimli bayanı telefonla arayarak kendilerini Baş Komiser olarak tanıtıp adına kayıtlı kr