Anasayfam Yap Sık Kullanılanlara Ekle

 

Sitene Ekle Künye Arşiv  iletişim  rss  
ANASAYFA VİDEO GALERİ FOTO GALERİ FİRMA REHBERİ İLANLAR İLETİŞİM  
 
İkinci kattan düşen kediyi havada yakaladı
Bilgisayar hırsızları kameraya yakalandı
NTO Demokrasi ve Milli Birlik Günü
Nİzip Ziraat Odası Demokrasi ve Milli
Nizip Ticaret Borsası Demokrasi Nöbeti´nde


BOZGEYİK; DÜĞÜN ALIŞVERİŞİNDE YEREL ESNAF TERCİH EDİLMELİ - GÜNDEM - Nizip Radyo Televizyon { NRT }
 
BOZGEYİK; DÜĞÜN ALIŞVERİŞİNDE YEREL ESNAF TERCİH EDİLMELİ
BU HABERİN EKLENME TARİHİ 27-06-2019 / 16-53

 

Anasayfa'ya Dön 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Tüm Gundem Haberleri  


Abdulkadir Bozgeyik, İlçe ekonomisine katkı sunulması ve yerel ekonominin güçlendirilmesi adına Niziplilerin Düğün Alışverişlerinde, yerel esnafı tercih etmeleri çağrısında bulundu.

Ulutaç Bozgeyik Mobilya işyeri sahibi Abdulkadir Bozgeyik, giyim kuşamdan gıdaya, tatlı şekerlemeden kuruyemişe ve Beyaz eşyadan Mobilya?ya kadar her sektörden Nizipli esnaf ve sanatkârların ?Düğün Sezonu?na hazır olduğunu belirtti.

Ülkemizin içinde bulunduğu ekonomik kriz dolayısıyla herkes gibi ilçemiz esnaflarının da olumsuz etkilendiğini ancak ?Düğün Sezonu?nun başlamasıyla piyasaların biraz hareketlendiğine vurgu yapan Abdulkadir Bozgeyik, dokuz günlük bayram tatili sonrası piyasalarda yaşanan hareketlilik nedeniyle ilçe sakinlerine seslendi.

Abdulkadir Bozgeyik, ?Düğün sezonu hem İlçemiz esnafları, hem İlçemiz sakinleri için tam bir fırsat. Bölgemizde düğünlerin en çok olduğu aylar olmasından esnafın yüzü bir nebze de olsa gülmeye başladı. Ulutaç Bozgeyik Mobilya olarak düğün sezonu boyunca en iyi hizmeti ve en kaliteli mobilyaları ile bölgemize hizmet etmeye devam edeceğiz ve müşterilerimizin zevk ve alım gücüne göre, değişik ödeme kolaylığı sağlayacağız.

Kampanya dâhilinde Ulutaç Bozgeyik Mobilya?da değişik tarz ve renklerde 12,000, - TL ye düğün paketlerimiz bulunmaktadır. Düğün paketi içerisinde Yemek odası, Yatak odası, Koltuk takımı, Baza ve Sehpa mevcut, kampanyamız yılsonuna kadar devam edecek. Düğün yapacak müşterilerimizin kalite estetik ve fiyatları görüp karar vermelerini istiyoruz. Mobilyalarını yenileyecek müşterilerimize avangarda ve spor mobilyalarımızda 2018 fiyatları devam etmektedir. Düğün yapacak müşterilerimize ilçemizden alış verişlerini yaparsa şehir ekonomisine de katkı sağlamış olacaktır? dedi.

Bozgeyik, Nizipli hemşerilerimizin de düğün alış verişlerinde İlçemiz dışını değil, İlçe ekonomisine katkı sunulması ve İlçe ekonomisinin güçlendirilmesi adına yerel esnafı tercih etmelerini bekliyoruz? ifadesini kullandı.
BOZGEYİK; DÜĞÜN ALIŞVERİŞİNDE YEREL ESNAF TERCİH EDİLMELİ : Google'da Ara
BOZGEYİK; DÜĞÜN ALIŞVERİŞİNDE YEREL ESNAF TERCİH EDİLMELİ


 
 
BOZGEYİK; DÜĞÜN ALIŞVERİŞİNDE YEREL ESNAF TERCİH EDİLMELİ
Bu Haberi Arkadaşıma Gönder :
 
Adınız / Soyadınız :
E-mail Adresiniz :
Arkadaşınızın Adı :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
 
   
 
 ADI SOYADI :  
 
 E-MAiL :  
 
 
 
 
 
 
        GÜNDEM

  İKİNCİ KATTAN DÜŞEN KEDİYİ HAVADA


         İkinci kattan düşen kediyi havada yakaladı Nizip ilçesinde tırmandığı binanın ikinci  katından düşen kedi, bir vatandaş tarafından son anda h

  BİLGİSAYAR HIRSIZLARI KAMERAYA YAKALANDI


         Bilgisayar hırsızları kameraya yakalandı  Nizip ilçesinde bir okuldan bilgisayar çalan iki kişinin hırsızlık anı okula ait güvenlik kamerası ta

 


reklamNizip - 2010 Nizip Radyo Televizyon { NRT } Türkiye'nin Haber Sitesi
Site içeriğinin telif hakkı bildirilmeksizin kullanılması yasaktır
Gizlilik ilkeleri | Kullanım Koşulları | Künye | Reklam | İletişim  
nrtmedya.com || Coder / Dizayner
info@nrtmedya.com