Anasayfam Yap Sık Kullanılanlara Ekle

 

Sitene Ekle Künye Arşiv  iletişim  rss  
ANASAYFA VİDEO GALERİ FOTO GALERİ FİRMA REHBERİ İLANLAR İLETİŞİM  
 
NİZİP ÜLKÜ OCAKLARINDAN KONFERANS
NİZİP TE PROJE KAPANIŞ TÖRENİ
KIŞIN MANGALDA ÇAY KEYFİ
MOTOSİKLET HIRSIZLARI TUTUKLANDI
TRAFİK EKİPLERİNDEN DENETİM


BORSA İLE İKA ARASINDA TEKNİK DESTEK PROJE SÖZLEŞMESİ İMZALANDI - GÜNDEM - Nizip Radyo Televizyon { NRT }
 
BORSA İLE İKA ARASINDA TEKNİK DESTEK PROJE SÖZLEŞMESİ İMZALANDI
BU HABERİN EKLENME TARİHİ 09-06-2018 / 15-03

 

Anasayfa'ya Dön 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Tüm Gundem Haberleri  

İpekyolu Kalkınma Ajansı (İKA) 2018 yılı teknik destek projesi kapsamında yapmış olduğumuz ?STRATEJİK PLANIMIZI HAZIRLIYORUZ, GELECEĞİMİZİ PLANLIYORUZ? adlı proje başvurumuz, İKA değerlendirme komisyonu tarafından başarılı bulundu. Söz konusu projemizin Ajans tarafından desteklenebilmesi amacıyla Borsamız ile İKA arasında sözleşme imzalandı. 

Sözleşme imza törenine Nizip Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim SARI,  Yönetim Kurulu Başkan Yrd. Ahmet POLAT ve İpekyolu Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Dr. Burhan AKYILMAZ katıldı.

Borsamızın 2018-2021 yılları arasında yapacağı faaliyetlerin planlandığı 4 yıllık bir Stratejik Planın oluşturulması, sahip olunan kurumsal kapasitenin geliştirilerek çağdaş borsacılık standartlarına ulaştırılması, borsamıza kayıtlı üyelerin çözüm odaklı faaliyet gösteren bir borsadan hizmet almasının sağlanması amacıyla İKA?nın teknik destek programına başvuru yapıldığını belirten NTB Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim SARI ?Nizip Ticaret Borsası, üyelerinin beklentilerini ve kurum çalışanlarının görüşlerini de dikkate alarak geleceğini planlayan, duyarlı, sorumlu ve hizmet kalitesini arttırmış Akredite bir Borsadır. Hazırlayacağımız 4 yıllık Stratejik Plan ile mevcut kaynaklarımızı en etkin bir şekilde kullanarak üyelerimiz için doğru hizmetin doğru zamanda verilmesini sağlamış olacağız. Ayrıca söz konusu stratejik plan çerçevesinde gerçekleştirilecek olan Borsacılık faaliyetleri sayesinde üyelerimize kaliteli ve sürekli iyi hizmet sunulmasını sağlamış olacağız. Projemizin ilçemize ve üyelerimize hayırlı olmasını diliyorum.?

İKA Genel Sekreteri Dr. Burhan Akyılmaz ise, NTB?nin hizmet kalitesini daha da arttıracak olan projenin hayırlı uğurlu olması temennisinde bulundu.

 BORSA İLE İKA ARASINDA TEKNİK DESTEK PROJE SÖZLEŞMESİ İMZALANDI : Google'da Ara
BORSA İLE İKA ARASINDA TEKNİK DESTEK PROJE SÖZLEŞMESİ İMZALANDI


 
 
BORSA İLE İKA ARASINDA TEKNİK DESTEK PROJE SÖZLEŞMESİ İMZALANDI
Bu Haberi Arkadaşıma Gönder :
 
Adınız / Soyadınız :
E-mail Adresiniz :
Arkadaşınızın Adı :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
 
   
 
 ADI SOYADI :  
 
 E-MAiL :  
 
 
 
 
 
 
        GÜNDEM

  KIŞIN MANGALDA ÇAY KEYFİ


         Cumhuriyet Meydanı´nda çay ocağı işleterek geçimini sağlayan 25 yıllık kahveci Murat Sarı, müşterilerini memnun etmek için hazvelde çay keyfi sun

  MOTOSİKLET HIRSIZLARI TUTUKLANDI


         Nizip ilçesinde farklı tarihlerde 2 motosiklet çalan 3 zanlı Nizip İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekiplerinin başarılı çalışmasıy