Anasayfam Yap Sık Kullanılanlara Ekle

 

Sitene Ekle Künye Arşiv  iletişim  rss  
ANASAYFA VİDEO GALERİ FOTO GALERİ FİRMA REHBERİ İLANLAR İLETİŞİM  
 
SARI VE AKDOĞAN BİNLERCE KİŞİYE HİTAP
İYİ PARTİ MECLİS ÜYESİ ADAYLARINDAN DAYANIŞMA
NİZİP TE 100 ÖĞRENCİYE KIRTASİYE VE
AK PARTİ MİTİNGİNDE MAHŞERİ KALABALIK
AK PARTİ NİZİP BELEDİYE BAŞKAN ADAYI


BORSA İLE İKA ARASINDA TEKNİK DESTEK PROJE SÖZLEŞMESİ İMZALANDI - GÜNDEM - Nizip Radyo Televizyon { NRT }
 
BORSA İLE İKA ARASINDA TEKNİK DESTEK PROJE SÖZLEŞMESİ İMZALANDI
BU HABERİN EKLENME TARİHİ 09-06-2018 / 15-03

 

Anasayfa'ya Dön 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Tüm Gundem Haberleri  

İpekyolu Kalkınma Ajansı (İKA) 2018 yılı teknik destek projesi kapsamında yapmış olduğumuz ?STRATEJİK PLANIMIZI HAZIRLIYORUZ, GELECEĞİMİZİ PLANLIYORUZ? adlı proje başvurumuz, İKA değerlendirme komisyonu tarafından başarılı bulundu. Söz konusu projemizin Ajans tarafından desteklenebilmesi amacıyla Borsamız ile İKA arasında sözleşme imzalandı. 

Sözleşme imza törenine Nizip Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim SARI,  Yönetim Kurulu Başkan Yrd. Ahmet POLAT ve İpekyolu Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Dr. Burhan AKYILMAZ katıldı.

Borsamızın 2018-2021 yılları arasında yapacağı faaliyetlerin planlandığı 4 yıllık bir Stratejik Planın oluşturulması, sahip olunan kurumsal kapasitenin geliştirilerek çağdaş borsacılık standartlarına ulaştırılması, borsamıza kayıtlı üyelerin çözüm odaklı faaliyet gösteren bir borsadan hizmet almasının sağlanması amacıyla İKA?nın teknik destek programına başvuru yapıldığını belirten NTB Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim SARI ?Nizip Ticaret Borsası, üyelerinin beklentilerini ve kurum çalışanlarının görüşlerini de dikkate alarak geleceğini planlayan, duyarlı, sorumlu ve hizmet kalitesini arttırmış Akredite bir Borsadır. Hazırlayacağımız 4 yıllık Stratejik Plan ile mevcut kaynaklarımızı en etkin bir şekilde kullanarak üyelerimiz için doğru hizmetin doğru zamanda verilmesini sağlamış olacağız. Ayrıca söz konusu stratejik plan çerçevesinde gerçekleştirilecek olan Borsacılık faaliyetleri sayesinde üyelerimize kaliteli ve sürekli iyi hizmet sunulmasını sağlamış olacağız. Projemizin ilçemize ve üyelerimize hayırlı olmasını diliyorum.?

İKA Genel Sekreteri Dr. Burhan Akyılmaz ise, NTB?nin hizmet kalitesini daha da arttıracak olan projenin hayırlı uğurlu olması temennisinde bulundu.

 BORSA İLE İKA ARASINDA TEKNİK DESTEK PROJE SÖZLEŞMESİ İMZALANDI : Google'da Ara
BORSA İLE İKA ARASINDA TEKNİK DESTEK PROJE SÖZLEŞMESİ İMZALANDI


 
 
BORSA İLE İKA ARASINDA TEKNİK DESTEK PROJE SÖZLEŞMESİ İMZALANDI
Bu Haberi Arkadaşıma Gönder :
 
Adınız / Soyadınız :
E-mail Adresiniz :
Arkadaşınızın Adı :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
 
   
 
 ADI SOYADI :  
 
 E-MAiL :  
 
 
 
 
 
 
        GÜNDEM

  AK PARTİ NİZİP BELEDİYE BAŞKAN


         Nizip AK Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Sarı ve beraberindeki heyet, Nizip Ticaret Borsasını ziyaret etti.Nizip Ticaret Borsası Yönetim Kurulu ve Meclis K

  NİZİP BELEDİYE BAŞKAN ADAYI MEHMET


         Ak Parti Nizip Belediye Başkan Adayı Mehmet Sarı ve Ak Parti Gaziantep Milletvekili Ahmet Uzer Nizip Ticaret Odası (NTO)?nı ziyaret etti.Nizip Ticaret Odası Me