Anasayfam Yap Sık Kullanılanlara Ekle

 

Sitene Ekle Künye Arşiv  iletişim  rss  
ANASAYFA VİDEO GALERİ FOTO GALERİ FİRMA REHBERİ İLANLAR İLETİŞİM  
 
CUMHUR İTTİFAKININ BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ BELLİ
MEHMET SARI SAHADAKİ ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR
BAŞARIYA GÖTÜREN SIRLAR KONULU SEMİNER
ÖĞRENCİLER MAĞAZADA KİTAP OKUDU
PROJE YAZMA VE KAYS PROJE GİRİŞ


BAŞKAN İBRAHİM SARI İLÇEMİZİN İHRACATINDAKİ ARTIŞ MEMNUN EDİCİ - GÜNDEM - Nizip Radyo Televizyon { NRT }
 
BAŞKAN İBRAHİM SARI İLÇEMİZİN İHRACATINDAKİ ARTIŞ MEMNUN EDİCİ
BU HABERİN EKLENME TARİHİ 07-08-2018 / 16-58

 

Anasayfa'ya Dön 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Tüm Gundem Haberleri  

Nizip Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim SARI Temmuz Ayı İhracatını değerlendirdi; 

Güneydoğu Anadolu İhracatçılar Birlikleri (GAİB) tarafından açıklanan ihracat verilerine göre Nizip İlçesi, Temmuz ayında 11 milyon 276 bin dolarlık ihracat gerçekleştirdi. 2018 yılının Ocak-Temmuz döneminde ise 72 milyon 164 bin dolarlık ihracatla Nizip ilçesi ülkemiz ihracatına katkı sağlamaktadır.

Nizip?in ihracat artışı devam ediyor. Temmuz ayında ihracatını, geçen yıla oranla yüzde 86 arttıran Nizip, en fazla ihracat yapan ilçe olmaya aday.

İhracat verilerine ilişkin bir değerlendirme yapan Nizip Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim SARI, ihracattaki rekor artıştan duyduğu memnuniyeti dile getirerek Nizip iş dünyasını özverili çalışmalarından dolayı tebrik etti.

Nizip ´in Temmuz ayı ihracatını 2017 yılının aynı dönemine göre yüzde 86 oranında arttırdığına dikkat çeken NTB Yönetim Kurulu başkanı SARI, "Ülkemizin 2023 hedeflerine ulaşabilmesinin yolu ihracattan geçiyor. İhracatımız artarken, ithalatımızı da kontrol altına almak zorundayız. Özel sektörümüzün gayretleri ve Hükümetimizin destekleri cari açığı azaltacak güce sahibiz.

Ülkemiz ve İlçemizin ihracatındaki ivme memnuniyet verici. Hedefimiz bu ivmeyi kaybetmeden yılı kapatmak. Bunun için yılmadan çalışmaya devam edeceğiz. İlçemizin ve ülkemizin sesini dünyanın dört bir yanında duyuracağız" dedi.

Yaz döneminin Nizip ilçesi için ihracat anlamında bereketli geçtiğine vurgu yapan Başkan SARI, " Başarılarımızı sürdürebilmek için katma değer yaratmak zorundayız. Daha yüksek rakamlar için katma değerli üretim modellerine geçmeliyiz. İlçemizin ve ürünlerimizin tanıtımını alım gücü yüksek pazarlarda en doğru şekilde yapmalıyız. İhracatımızın sürekli artarak devam etmesinden gurur duyuyoruz. İhracatımızın artması için büyük gayret sarf eden ihracatçılarımızı kutluyoruz" şeklinde konuştu.

 BAŞKAN İBRAHİM SARI İLÇEMİZİN İHRACATINDAKİ ARTIŞ MEMNUN EDİCİ : Google'da Ara
BAŞKAN İBRAHİM SARI İLÇEMİZİN İHRACATINDAKİ ARTIŞ MEMNUN EDİCİ


 
 
BAŞKAN İBRAHİM SARI İLÇEMİZİN İHRACATINDAKİ ARTIŞ MEMNUN EDİCİ
Bu Haberi Arkadaşıma Gönder :
 
Adınız / Soyadınız :
E-mail Adresiniz :
Arkadaşınızın Adı :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
 
   
 
 ADI SOYADI :  
 
 E-MAiL :  
 
 
 
 
 
 
        GÜNDEM

  PROJE YAZMA VE KAYS PROJE


         İpekyolu kalkınma Ajansı tarafından ilan edilen 2019 Yılı Mali Destek Programlarına yönelik eğitim ve bilgilendirme faaliyetleri kapsamında düzenlenen ?Pr

  IRAK BÜYÜKELÇİSİ AL KHATEEB GAZİANTEP


         Irak Cumhuriyeti Ankara Büyükelçisi Dr. Hussein Mahmood Al-Khateeb Gaziantep Ticaret Odası´nı ziyaret ederek iş dünyası temsilcileri ile bir araya geldi.