Anasayfam Yap Sık Kullanılanlara Ekle

 

Sitene Ekle Künye Arşiv  iletişim  rss  
ANASAYFA VİDEO GALERİ FOTO GALERİ FİRMA REHBERİ İLANLAR İLETİŞİM  
 
NTO DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ
15 TEMMUZ HAİN DARBE GİRİŞİMİ NİZİP
NİZİP TE ONBEŞ TEMMUZ NEDENİYLE ŞEHİTLİK
GAZİ VE ŞEHİT YAKINLARI ONBEŞ TEMMUZ
NİZİP TE ONBEŞ TEMMUZ GAZİSİ İSMET


BABA VE OĞUL FISTIK HALİ ESNAFINI DOLANDIRDI - GÜNDEM - Nizip Radyo Televizyon { NRT }
 
BABA VE OĞUL FISTIK HALİ ESNAFINI DOLANDIRDI
BU HABERİN EKLENME TARİHİ 04-10-2017 / 16-57

 

Anasayfa'ya Dön 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Tüm Gundem Haberleri  

Gaziantep?in Nizip ilçesinde fıstık komisyonculuğu yapan baba ve oğlun çok sayıda kişiden topladığı parayla kayıplara karıştığı iddia edildi.

 

Alınan bilgilere göre, Nizip Fıstık Hali?nde uzun yıllar komisyonculuk yaptığı öğrenilen Muhsin Y. ve oğlu Necip Y.?nin Antep fıstığı hasadı döneminde fıstık hali esnafı, fıstık üreticisi, fıstık halinde çay ocağı işleten esnaf, hamal ve çok sayıda kişiden yaklaşık 500 milyon para alarak ortadan kaybolduğu iddia edildi.

 

Durumu fark eden çok sayıda alacaklı dolandırıcılık yapan baba Muhsin Y. ve oğlu Necip Y.?nin yakalanması için Nizip İlçe Emniyet Müdürlüğü?ne müracaata bulundular. Çok sayıda şikayet dilekçesinin alındığını belirten yetkililer şüphelilerin yakalanması için çalışma başlattığını belirttiler.

 

Mağdur durumda olan çay ocağı işletmecisi Mehmet Kılıç, kendilerini dolandırılan kişilerin daha önceden tüm esnafa güven sağladığını ve böyle olunca elindeki tüm parayı dolandırıcılık yapan baba ve oğula kaptırdığını söyleyerek sözlerine şöyle devam etti.

 

Biz bu insanlara çok güvendik neden böyle bir şey yaptıklarına halen inanamıyoruz bu kadar para nereye gider onu da bilmiş değiliz çok insan mağdur durumda herkesi dolandırmışlar bunlar haldeki hamaldan dahi para almışlar bende köyde bir tarlam vardı paramın değerlenmesi için tarlamı satarak bu insanlara verdim ama şimdi ne tarla kaldı ne de para adamlar zaten ortada yok hiçbir haber alamıyoruz çok kötü durumdayız bu insanların en kısa zamanda yakalanmasını diliyoruz dedi.

 

Fıstık hali esnaflarından Saadin Akyüz ise, bu insanlar bize çok zarar verdi ben ailemle birlikte ne kadar paramız varsa bunlara teslim ettik hiç aklımıza gelmezdi böyle yapacakları bunların böyle yapması sadece parama mal olmadı yuvama kadar zarar verdi çocuklara okul kıyafeti alacak bile para kalmadı çok zor durumdayız bunun için yetkililerden yardım istiyorum dedi.

 

 


 BABA VE OĞUL FISTIK HALİ ESNAFINI DOLANDIRDI : Google'da Ara
BABA VE OĞUL FISTIK HALİ ESNAFINI DOLANDIRDI


 
 
BABA VE OĞUL FISTIK HALİ ESNAFINI DOLANDIRDI
Bu Haberi Arkadaşıma Gönder :
 
Adınız / Soyadınız :
E-mail Adresiniz :
Arkadaşınızın Adı :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
 
   
 
 ADI SOYADI :  
 
 E-MAiL :  
 
 
 
 
 
 
        GÜNDEM

  NTO DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK


         Nizip Ticaret Odası (NTO) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özyurt, Meclis Başkanı Mustafa Doktoroğlu, yönetim kurulu, meclis üyeleri ve personelleri ile bir

  15 TEMMUZ HAİN DARBE GİRİŞİMİ


         Nizip?te 15 Temmuz "Demokrasi ve Milli Birlik Günü" etkinlikleri kapsamında, etkinlik düzenlendi.   Nizip Belediyesinin ev sahipliğinde Cumhuri