Anasayfam Yap Sık Kullanılanlara Ekle

 

Sitene Ekle Künye Arşiv  iletişim  rss  
ANASAYFA VİDEO GALERİ FOTO GALERİ FİRMA REHBERİ İLANLAR İLETİŞİM  
 
ENGELSİZ YAŞAM MERKEZÎ SERTİFİKA TÖRENİ
NİZİP TİCARET BORSASINDA E TWİNNİNG EĞİTİMİ
ÖĞRENCİLERDEN SURİYELİ AİLELERE BAĞIŞ
NTO dan Üniversite Öğrencilerine Firma Ziyareti
DEMOKRASİ VE İNSAN HAKLARI HAFTASI KUTLANDI


AKDOĞAN, ENGELLİ KARDEŞLERİMİZE HİZMET ETMEKTEN ŞEREF DUYUYORUZ - GÜNDEM - Nizip Radyo Televizyon { NRT }
 
AKDOĞAN, ENGELLİ KARDEŞLERİMİZE HİZMET ETMEKTEN ŞEREF DUYUYORUZ
BU HABERİN EKLENME TARİHİ 29-11-2018 / 16-27

 

Anasayfa'ya Dön 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Tüm Gundem Haberleri  

Belediye Başkanı Hacı Fevzi Akdoğan, hem engelsiz yaşam merkezinde hem de engelsiz araçla ilçemizde bulunan engelli bireylere hizmet etmekten şeref duyduklarını söyledi.

 

İlçede bulunan engeli kardeşlerimizin rahat etmeleri ve toplum içerisinde yer almalarını sağlamak adına ilk olarak Engelsiz Yaşam Merkezini kurarak burada birçok alanda kurs açıp onların daha iyi bir şekilde zaman geçirmelerini sağladık diyen Akdoğan şöyle sürdürdü.

 

Engelli bireylerin gerek Engelsiz Yaşam Merkezi gerekse de yapacakları işleri haletmeleri için gelip gitme konusunda sıkıntı yaşadıklarını gördük ve bu sıkıntıyı da çözmek için çalışma yapıp onlar için engelsiz bir araç tahsisinde bulunduk. Yeni alınan bu araç engelli kardeşlerimizin büyük ölçüdeki sıkıntılarını gidereceğine inanıyorum bu aracımız her zaman engelli kardeşlerimizin emrinde olacak ne zaman ihtiyaç duyarlarsa ilgili arkadaşlarımız onlara en iyi şekilde yardım ederek gidip geleceklere yere ulaştıracaklardır. Bunun yanında engelsiz yaşam merkezi içerisinde açtığımız kurslar da ücretsiz bir şekilde sürüyor merkeze gelen engelli kardeşlerimiz buradan rahatlıkla istifade edebilirler ben engelli kardeşlerimize hizmet etmekten şeref duyuyorum tüm hizmetlerimizin yanında yine engelli kardeşlerimize 2 tane ambulans tahsis ettik bugüne kadar bu hizmetimizden de 1300 kardeşimiz yararlandı bu hizmetlerimiz kapsamında bu kardeşlerimizin maaşlarını bağlattık şuan itibariyle bu kardeşlerimize her yıl 16 trilyon para ödenmektedir ben konuda gayret gösteren Nizip Engelliler Derneği Başkanı Abdulrezzak Pamuk ve teknik konuda da yardımlarını esirgemeyen Büyükşehir Belediye Başkan vekili Latif Karadağ?a teşekkür ediyorum?? dedi.

 

 

 

 

 AKDOĞAN, ENGELLİ KARDEŞLERİMİZE HİZMET ETMEKTEN ŞEREF DUYUYORUZ : Google'da Ara
AKDOĞAN, ENGELLİ KARDEŞLERİMİZE HİZMET ETMEKTEN ŞEREF DUYUYORUZ


 
 
AKDOĞAN, ENGELLİ KARDEŞLERİMİZE HİZMET ETMEKTEN ŞEREF DUYUYORUZ
Bu Haberi Arkadaşıma Gönder :
 
Adınız / Soyadınız :
E-mail Adresiniz :
Arkadaşınızın Adı :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
 
   
 
 ADI SOYADI :  
 
 E-MAiL :  
 
 
 
 
 
 
        GÜNDEM

  ENGELSİZ YAŞAM MERKEZÎ SERTİFİKA TÖRENİ


         Nizip Belediyesi Engelsiz Yaşam Merkezî tarafından organize edilen ve çeşitli dallarda tertiplenen kursların sona ermesiyle birlikte Ehl-i Birecik Kebap ve K

  NİZİP TİCARET BORSASINDA E TWİNNİNG


         Milli Eğitim Bakanlığı Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü bünyesinde kurulmuş olan etwinning projesi hakkında Nizip İlçe Milli Eğitim