Anasayfam Yap Sık Kullanılanlara Ekle

 

Sitene Ekle Künye Arşiv  iletişim  rss  
ANASAYFA VİDEO GALERİ FOTO GALERİ FİRMA REHBERİ İLANLAR İLETİŞİM  
 
CUMHUR İTTİFAKININ BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ BELLİ
MEHMET SARI SAHADAKİ ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR
BAŞARIYA GÖTÜREN SIRLAR KONULU SEMİNER
ÖĞRENCİLER MAĞAZADA KİTAP OKUDU
PROJE YAZMA VE KAYS PROJE GİRİŞ


14 YILLIK CEZAEVİ HAYATININ ARDINDAN HAYALİ GERÇEK OLDU - GÜNDEM - Nizip Radyo Televizyon { NRT }
 
14 YILLIK CEZAEVİ HAYATININ ARDINDAN HAYALİ GERÇEK OLDU
BU HABERİN EKLENME TARİHİ 30-11-2018 / 16-00

 

Anasayfa'ya Dön 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Tüm Gundem Haberleri  

Nizip Cumhuriyet Başsavcılığının Başkanlığı önderliğindeki Koruma kurulu  ile Nizip Denetimli Serbestlik  Müdürlüğü ve Gaziantep İş Kur İl Müdürlüğünün  katkılarıyla eski hükümlünün ´´Kendi işini kurma projesi ´´hayata geçti.  14 buçuk yıl cezaevinde sürecinin ardından  Nizip Cumhuriyet  Başsavcılığı bağlı Koruma Kurulunun yönlendirmesi ve İŞKUR?un hibesi ile hayata tutunarak hayali olan işletmeyi açan M. Ç, ?Hayallerimi ve umudumu hiç kaybetmedim. Nizip Cumhuriyet Bassavcılık Koruma  Kurulu , Nizip Denetimli Serbestlik  Müdürlüğü ve İŞKUR ile hayatımız yeniden aydınlandı? dedi.

Suç işlemiş kişilerin cezalarını tamamladıktan sonra hayatını kendi kazanan verimli üretken yasalara saygılı bir birey olarak yeniden topluma kazandırılma açısından Nizip Cumhuriyet Başsavcısı Ozan Azgıt, destekleri ile Nizip Denetimlik Serbestlik Müdürlüğünün ana hedefi olduğundan bu hedefe giden yolda başarayı daha da artırma amacı güden bu proje ile eski hükümlü hayallerini gerçekleştırdi.

AÇILIŞA YOĞUN KATILIM SAĞLANDI

Nizip  Cumhuriyet  Bassavcılığı koruma kurulunu yönlendirmesi ve İŞKUR hibesi ile hayali olan et ve et ürünleri işletmesini açan eski hükümlü M .Ç?in işletmesini açtığı mutlu gününe Nizip Cumhuriyet Başsavcısı Ozan Azgıt, Nizip Denetimli Serbestlik Müdür Vekili Zeliha Ulutaş, Gaziantep Denetimli Serbestlik Müdürü Taylan Beydoğan, Cumhuriyet Savcılarından Erhan Ceyhan, İbrahim Halil Bakır Gaziantep İş Kur İl Müdürü katıldı.14 YILLIK CEZAEVİ HAYATININ ARDINDAN HAYALİ GERÇEK OLDU : Google'da Ara
14 YILLIK CEZAEVİ HAYATININ ARDINDAN HAYALİ GERÇEK OLDU


 
 
14 YILLIK CEZAEVİ HAYATININ ARDINDAN HAYALİ GERÇEK OLDU
Bu Haberi Arkadaşıma Gönder :
 
Adınız / Soyadınız :
E-mail Adresiniz :
Arkadaşınızın Adı :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
 
   
 
 ADI SOYADI :  
 
 E-MAiL :  
 
 
 
 
 
 
        GÜNDEM

  PROJE YAZMA VE KAYS PROJE


         İpekyolu kalkınma Ajansı tarafından ilan edilen 2019 Yılı Mali Destek Programlarına yönelik eğitim ve bilgilendirme faaliyetleri kapsamında düzenlenen ?Pr

  IRAK BÜYÜKELÇİSİ AL KHATEEB GAZİANTEP


         Irak Cumhuriyeti Ankara Büyükelçisi Dr. Hussein Mahmood Al-Khateeb Gaziantep Ticaret Odası´nı ziyaret ederek iş dünyası temsilcileri ile bir araya geldi.