Anasayfam Yap Sık Kullanılanlara Ekle

 

Sitene Ekle Künye Arşiv  iletişim  rss  
ANASAYFA VİDEO GALERİ FOTO GALERİ FİRMA REHBERİ İLANLAR İLETİŞİM  
 
Küspeoğlundan, Nizip Kaymakamına ziyaret
Oda başkanlarından Başkan Sarıya ziyaret
Trafik kurallarına uymayan motosikletlere ceza yağdı
NİZİPTE DOLMUŞ HATLARI
Kaymakam Şahin den Hayırlı Olsun Ziyaretleri


UR-GE PROJESİNİN AÇILIŞ TOPLANTISI YAPILDI - EKONOMİ - Nizip Radyo Televizyon { NRT }
 
UR-GE PROJESİNİN AÇILIŞ TOPLANTISI YAPILDI
BU HABERİN EKLENME TARİHİ 29-09-2016 / 20-44

 

Anasayfa'ya Dön 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Tüm Ekonomi Haberleri  

Gerçekleştirdiği projelerle Nizip ekonomisine değer katan Nizip Ticaret Borsası, bir ilke daha imza attı.

 

Nizip’te ilk kez uygulanacak olan ve üyelerini uluslararası alanda da söz sahibi yapmayı hedefleyen Nizip Ticaret Borsası, Uluslararası Rekabetçiliğin Geliştirilmesi (UR-GE) projesini hayata geçirdi.

 

Nizip Ticaret Borsası fıstık hali irtibat bürosunda gerçekleşen Uluslararası Rekabetçiliğin Geliştirilmesi konulu projenin açılış konuşmasını Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Sarı yaptı.

 

İbrahim Sarı, Uluslararası Rekabetçiliğin Geliştirilmesi ve Desteklenmesi Projesi, Ekonomi Bakanlığı tarafından desteklenen, aynı sektörde faaliyet gösteren firmaların bir araya gelerek ortak hareket ettiği bir kümelenme projesi olduğunu söyledi.

 

UR-GE projesinin Nizip’te ilk defa Borsa tarafından uygulanacak olmasının ayrı bir gurur ve mutluluk kaynağı olduğunu aktaran Nizip Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Sarı sözlerine şöyle devam etti.

 

“Projeye dâhil olan ve aynı zamanda Borsamız üyesi olan firmalarımızın uluslararası rekabet güçlerinin geliştirilmesine yönelik ihtiyaç analizi, istihdam, eğitim, danışmanlık, yurt dışı pazarlama ve alım heyeti gibi faaliyetlerin yer aldığı projemize Ekonomi Bakanlığı tarafından 3 yıl süreyle 480 000 dolarlık destek verilecektir. Projemiz kapsamında verilecek eğitim ve danışmanlık faaliyetleri ile kurumsallaşması, insan kaynakları yönetimi, inovasyon gibi alanlarda gelişmesine katkı sağlanacaktır. İhracat yapmak isteyen firmalarımız yurt dışında bulunan potansiyel alıcılara ve hedef pazarlara Borsamız aracılığı ile ulaşmış olacaklardır. Antep Fıstığı sektöründe faaliyet gösteren firmalara yönelik olarak hazırlanan “Antep Fıstığı Yurt Dışı Tanıtım Ve Pazarlama Projemiz” ile başta ülke ekonomisi olmak üzere, bölgemize ve ilçemize uzun vadede olumlu katkılar sağlayacağını umuyor ve projemizin hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

 

Toplantıya Nizip Ticaret Borsası Meclis Başkanı Mahmut Şahin, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Zekeriya Özgen, Yönetim Kurulu Üyeleri projeye dâhil olan firmaların ve çalışmaları yürütecek olan 4K Danışmanlık firması yetkilileri ve projede yer alacak olan firma temsilcileri katıldı.

 


 


UR-GE PROJESİNİN AÇILIŞ TOPLANTISI YAPILDI : Google'da Ara
UR-GE PROJESİNİN AÇILIŞ TOPLANTISI YAPILDI


 
 
UR-GE PROJESİNİN AÇILIŞ TOPLANTISI YAPILDI
Bu Haberi Arkadaşıma Gönder :
 
Adınız / Soyadınız :
E-mail Adresiniz :
Arkadaşınızın Adı :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
 
   
 
 ADI SOYADI :  
 
 E-MAiL :  
 
 
 
 
 
 
        EKONOMİ

  İNŞAAT SEKTÖRÜ SIKINTILI GÜNLER GEÇİRİYOR


         İnşaat sektörü sıkıntılı günler geçiriyorİnşaat mütahitleri ve sektör içindeki esnaflar Türkiye?nin ekonomik olarak zor günler geçirdiğini ve bu d

  ZEYTİN VE ZEYTİNYAĞI SEKTÖRÜ NİZİP


         Zeytin ve Zeytinyağı Sektörü Nizip Ticaret Odası?nda ToplandıGaziantep İl Tarım ve Orman Müdürlüğü ve zeytinyağı sektör temsilcileri sektörün sorun

 


reklamNizip - 2010 Nizip Radyo Televizyon { NRT } Türkiye'nin Haber Sitesi
Site içeriğinin telif hakkı bildirilmeksizin kullanılması yasaktır
Gizlilik ilkeleri | Kullanım Koşulları | Künye | Reklam | İletişim  
nrtmedya.com || Coder / Dizayner
info@nrtmedya.com