Anasayfam Yap Sık Kullanılanlara Ekle

 

Sitene Ekle Künye Arşiv  iletişim  rss  
ANASAYFA VİDEO GALERİ FOTO GALERİ FİRMA REHBERİ İLANLAR İLETİŞİM  
 
ENGELSİZ YAŞAM MERKEZÎ SERTİFİKA TÖRENİ
NİZİP TİCARET BORSASINDA E TWİNNİNG EĞİTİMİ
ÖĞRENCİLERDEN SURİYELİ AİLELERE BAĞIŞ
NTO dan Üniversite Öğrencilerine Firma Ziyareti
DEMOKRASİ VE İNSAN HAKLARI HAFTASI KUTLANDI


ÖZGEÇMİŞ HAZIRLAMA VE İŞ BAŞVURUSU YAPMA EĞİTİMİ - - Nizip Radyo Televizyon { NRT }
 
ÖZGEÇMİŞ HAZIRLAMA VE İŞ BAŞVURUSU YAPMA EĞİTİMİ
BU HABERİN EKLENME TARİHİ 28-01-2015 / 19-58

 

Anasayfa'ya Dön 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Tüm Haberleri  

http://www.youtube.com/embed/RVvTFYS5smo Nizip Kütüphane Müdürü Hüseyin Aksoy T.C. Cumhurbaşkanlığı’nın himayesinde Kültür ve Turizm Bakanlığı Kütüphaneler ve Yayımlar Genel Müdürlüğü ve Hacettepe Teknokent-Teknoloji Transfer Merkezi (HT-TTM) tarafından yürütülmekte olan Kütüphan-e Türkiye Projesinin pilot uygulama çalışmalarında 26 il, 78 kütüphane bulunduğunu söyledi.

 

Konu hakkında yazılı bir açıklama yapan Nizip Kütüphane Müdürü Hüseyin Aksoy; “Bu İl ve ilçeler içerisinde Nizip İlçe Halk kütüphanemiz de” bulunmaktadır” dedi.

 

Kütüphane Müdürü Aksoy yazılı açıklamasında; “Kütüphan-e Türkiye Projesinin genel amacı, Tüm Halk Kütüphanelerini, vatandaşların BİT (bilgi İletişim Teknolojileri) olanaklarından en üst düzeyde yararlanmasını sağlayacak donanım yazılım ve kişileştirilmiş eğitim imkanlarına ücretsiz olarak erişebilecekleri cazibe merkezleri haline dönüştürmek ve Türk toplumunun genelinin özellikle de dezavantajlı (düşük gelirli, yaşlı, engelli, eğitim düzeyi düşük) kesimlerin yaşam kalitesini iyileştirmektir” dedi.

 

Nizip İlçe Halk Kütüphanesi olarak dezavantajlı kesimlerin yaşam kalitesini iyileştirmek amacıyla iş arayan vatandaşlara yönelik eğitim çalışmalarının 2015 yılında da devam edildiğini vurgulayan Kütüphane Müdürü Aksoy; “İş arayan vatandaşlarımıza yönelik özgeçmiş hazırlama ve iş başvurusu yapma eğitimimiz 30.01.2015 Cuma günü saat 14.00’de başlayacak olup, iş arayan tüm vatandaşlarımızı kütüphanemize bekliyoruz” şeklinde konuştu. 


ÖZGEÇMİŞ HAZIRLAMA VE İŞ BAŞVURUSU YAPMA EĞİTİMİ : Google'da Ara
ÖZGEÇMİŞ HAZIRLAMA VE İŞ BAŞVURUSU YAPMA EĞİTİMİ


 
 
ÖZGEÇMİŞ HAZIRLAMA VE İŞ BAŞVURUSU YAPMA EĞİTİMİ
Bu Haberi Arkadaşıma Gönder :
 
Adınız / Soyadınız :
E-mail Adresiniz :
Arkadaşınızın Adı :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
 
   
 
 ADI SOYADI :  
 
 E-MAiL :  
 
 
 
 
 
 
       

  İŞ GEZİSİ ORGANİZASYONU


         Gıda alanında Avrupa?nın en büyüğü olarak bilinen ve iki yılda bir düzenlenen Anuga  Gıda ve İçecek Fuarı 07-11 Ekim 2017 tarihleri ara

  ÖZYURT İŞ DÜNYASI


         NTO Yönetim Kurulu Başkanı Özyurt: ?Gaziantep iş dünyası yavaş yavaş Endüstri 4.0?a hazırlanması gerekiyor?Nizip Ticaret Odası (NTO) Yönetim Kurulu Ba