Anasayfam Yap Sık Kullanılanlara Ekle

 

Sitene Ekle Künye Arşiv  iletişim  rss  
ANASAYFA VİDEO GALERİ FOTO GALERİ FİRMA REHBERİ İLANLAR İLETİŞİM  
 
NTO DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ
15 TEMMUZ HAİN DARBE GİRİŞİMİ NİZİP
NİZİP TE ONBEŞ TEMMUZ NEDENİYLE ŞEHİTLİK
GAZİ VE ŞEHİT YAKINLARI ONBEŞ TEMMUZ
NİZİP TE ONBEŞ TEMMUZ GAZİSİ İSMET


NTO BAŞKANI ÖZYURT’TAN VERGİ REKORTMENLERİNE KUTLAMA - EKONOMİ - Nizip Radyo Televizyon { NRT }
 
NTO BAŞKANI ÖZYURT’TAN VERGİ REKORTMENLERİNE KUTLAMA
BU HABERİN EKLENME TARİHİ 03-08-2016 / 11-09

 

Anasayfa'ya Dön 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Tüm Ekonomi Haberleri  

Nizip Vergi Dairesi tarafından açıklanan Yıllık Gelir Vergisi ve Kurumlar Vergisi beyanlarına ilişkin sonuçları değerlendiren Nizip Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özyurt “Nizip’te vergi ödeyerek dereceye giren tüm üyelerimiz, sanayici ve işadamlarımızı” kutluyorum dedi.

 

Şartlar ne olursa olsun Nizipli işadamları olarak var güçleri ile çalışmaya devam edeceklerini vurgulayan NTO Başkanı Mehmet Özyurt, “ Firmalarımızın sanayide, üretimde, ihracatta ve istihdamda yükselişlerini önümüzdeki yıllarda da devam ettireceklerine inanıyorum” şeklinde konuştu.

 

 

Nizip’in, vergi ve döviz getirisi alanında her yıl göstermiş olduğu başarıyı bu yıl da gösterdiğini anımsatan Özyurt, şöyle devam etti: “Ülkemiz ekonomik alanda ilerlemeye, gelişmeye devam etmekte ve 2023 hedefine gün geçtikçe emin adımlarla ilerlemektedir. Ancak, biliyoruz ki gerek iç gerek dış meseleler noktasında zorlu bir sürecin içerisindeyiz. Eğer biz birlik olmaya devam edersek, her türlü sorunun üstesinden geleceğimizin de farkındayız. Sanayicilerimize, şehrimize ve ülkemize güveniyoruz. Ülkemizin 2023 hedefine destek olmak amacıyla, 2023 yılında ilçemizin ihracatını 500 milyon dolara, istihdam sayısını 25.000’ne, Gayri Safi Milli Hâsıla içerisindeki payımızı da,  2 milyar dolara çıkarmak için gecemizi gündüzümüze katarak çalıştık ve çalışacağız.” İfadelerini kullandı.


NTO BAŞKANI ÖZYURT’TAN VERGİ REKORTMENLERİNE KUTLAMA : Google'da Ara
NTO BAŞKANI ÖZYURT’TAN VERGİ REKORTMENLERİNE KUTLAMA


 
 
NTO BAŞKANI ÖZYURT’TAN VERGİ REKORTMENLERİNE KUTLAMA
Bu Haberi Arkadaşıma Gönder :
 
Adınız / Soyadınız :
E-mail Adresiniz :
Arkadaşınızın Adı :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
 
   
 
 ADI SOYADI :  
 
 E-MAiL :  
 
 
 
 
 
 
        EKONOMİ

  NTO DA İPEKYOLU KALKINMA AJANSI


         İpekyolu Kalkınma Ajansı 2017 Yılı Proje Teklif Çağrısı bilgilendirme toplantısı Nizip Ticaret Odası meclis toplantı salonunda düzenlendi.Toplantın

  EKMEK GRAMAJLARINDA DEĞİŞİKLİK YOK


         Nizip Fırıncılar Odası Başkanı Abo Yılmaz, ilçede genelinde satışa sunulan ekmek gramajlarında ve fiyatında herhangi bir değişikliğin olmadığını