Anasayfam Yap Sık Kullanılanlara Ekle

 

Sitene Ekle Künye Arşiv  iletişim  rss  
ANASAYFA VİDEO GALERİ FOTO GALERİ FİRMA REHBERİ İLANLAR İLETİŞİM  
 
VEFAT EDENLER
NİZİP TE RAMAZAN PİDESİ
HURMA SATIŞLARI ARTTI
KARPUZ SATIŞLARI BAŞLADI
MOTOSİKLET HIRSIZLARI TUTUKLANDI


NTO BAŞKANI ÖZYURT’TAN VERGİ REKORTMENLERİNE KUTLAMA - EKONOMİ - Nizip Radyo Televizyon { NRT }
 
NTO BAŞKANI ÖZYURT’TAN VERGİ REKORTMENLERİNE KUTLAMA
BU HABERİN EKLENME TARİHİ 03-08-2016 / 11-09

 

Anasayfa'ya Dön 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Tüm Ekonomi Haberleri  

Nizip Vergi Dairesi tarafından açıklanan Yıllık Gelir Vergisi ve Kurumlar Vergisi beyanlarına ilişkin sonuçları değerlendiren Nizip Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özyurt “Nizip’te vergi ödeyerek dereceye giren tüm üyelerimiz, sanayici ve işadamlarımızı” kutluyorum dedi.

 

Şartlar ne olursa olsun Nizipli işadamları olarak var güçleri ile çalışmaya devam edeceklerini vurgulayan NTO Başkanı Mehmet Özyurt, “ Firmalarımızın sanayide, üretimde, ihracatta ve istihdamda yükselişlerini önümüzdeki yıllarda da devam ettireceklerine inanıyorum” şeklinde konuştu.

 

 

Nizip’in, vergi ve döviz getirisi alanında her yıl göstermiş olduğu başarıyı bu yıl da gösterdiğini anımsatan Özyurt, şöyle devam etti: “Ülkemiz ekonomik alanda ilerlemeye, gelişmeye devam etmekte ve 2023 hedefine gün geçtikçe emin adımlarla ilerlemektedir. Ancak, biliyoruz ki gerek iç gerek dış meseleler noktasında zorlu bir sürecin içerisindeyiz. Eğer biz birlik olmaya devam edersek, her türlü sorunun üstesinden geleceğimizin de farkındayız. Sanayicilerimize, şehrimize ve ülkemize güveniyoruz. Ülkemizin 2023 hedefine destek olmak amacıyla, 2023 yılında ilçemizin ihracatını 500 milyon dolara, istihdam sayısını 25.000’ne, Gayri Safi Milli Hâsıla içerisindeki payımızı da,  2 milyar dolara çıkarmak için gecemizi gündüzümüze katarak çalıştık ve çalışacağız.” İfadelerini kullandı.


NTO BAŞKANI ÖZYURT’TAN VERGİ REKORTMENLERİNE KUTLAMA : Google'da Ara
NTO BAŞKANI ÖZYURT’TAN VERGİ REKORTMENLERİNE KUTLAMA


 
 
NTO BAŞKANI ÖZYURT’TAN VERGİ REKORTMENLERİNE KUTLAMA
Bu Haberi Arkadaşıma Gönder :
 
Adınız / Soyadınız :
E-mail Adresiniz :
Arkadaşınızın Adı :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
 
   
 
 ADI SOYADI :  
 
 E-MAiL :  
 
 
 
 
 
 
        EKONOMİ

  NTO HEYETİ TÜMSİAD AVRUPA ŞUBESİNİ


         Nizip Ticaret Odası (NTO) ülkemizin ekonomisine ve üyelerinin dış pazara açılmalarına katkı sağlamak amacıyla Almanya?da temaslarını sürdürüyor.Res

  NTO BAŞKANI ÖZYURT,GAZİANTEP İHRACATTA REKORA


         Nizip Ticaret Odası (NTO) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özyurt, Gaziantep?in kalkınmanın dinamosu olduğunu belirterek, şehrin ihracattaki başarısının