Anasayfam Yap Sık Kullanılanlara Ekle

 

Sitene Ekle Künye Arşiv  iletişim  rss  
ANASAYFA VİDEO GALERİ FOTO GALERİ FİRMA REHBERİ İLANLAR İLETİŞİM  
 
OKULLAR BİLİM FUARI AÇIYOR
NİZİP TE BİLİM FUARI AÇILIŞI
11 AYIN SULTANI RAMAZAN AYI ALIŞVERİŞLERİ
NİZİP TE UYUŞTURUCU OPERASYONU
4 MOTOSİKLET ÇALAN ZANLI TUTUKLANDI


İLK BEN ANTEP FISTIĞI SAHİBİNE ÖDÜL KAZANDIRDI - EKONOMİ - Nizip Radyo Televizyon { NRT }
 
İLK BEN ANTEP FISTIĞI SAHİBİNE ÖDÜL KAZANDIRDI
BU HABERİN EKLENME TARİHİ 28-06-2016 / 16-09

 

Anasayfa'ya Dön 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Tüm Ekonomi Haberleri  

http://www.youtube.com/embed/rapvf2bB8MU Karkamış’a bağlı Yolağzı Mahallesi’nde ikamet eden Derde Ünal, Nizip Ticaret Borsası’na getirdiği “Yılın İlk Ben Antep Fıstığı” ile ödüllendirildi.

 

Nizip Ticaret Borsası Yönetim Kurulu üyeleri ve Meclis üyelerinin de hazır bulunduğu törende çiftçi Derde Ünal’a Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Sarı tarafından yarım altın takdim edildi.

 

Nizip Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Sarı, Antepfıstığı üretimini teşvik etmek amacıyla her yıl ilk ben fıstığını yetiştiren çiftçilere sembolik olarak yarım altın hediye edildiğini ifade etti.

 

 “2016 yılının ilk ben Antep Fıstığı da bugün Nizip Ticaret Borsası’na gelmiş bulunuyor. Tıpkı boz fıstık gibi ben fıstıkta rekor denilebilecek kadar erken bir sürede borsamıza geldi. Daha önceki dönemlerde hiç bu kadar erken bir sürede ben fıstık gelmemişti. Bu noktada çiftçimiz Derde Ünal’ı tebrik ve takdir etmek için buradayız” diyen İbrahim Sarı, Meclis Başkanı Mahmut Şahin ile birlikte ödül olan yarım altını Ünal’a takdim etti.

 

“Çiftçilerimize bol ve bereketli kazançlar diliyorum” diyen Başkan Sarı; çiftçiler adına Antep fıstığında verimin yüksek olmasını diledi.

 

İlk ben Antep fıstığını yetiştirdiği için mutlu olduğunu ifade den çiftçi Derde Ünal’da yaptığı kısa konuşmada Nizip Ticaret Borsası yönetim kurulu ve meclisi üyelerine teşekkür ederek hasat mevsiminin bereketli olmasını diledi.


İLK BEN ANTEP FISTIĞI SAHİBİNE ÖDÜL KAZANDIRDI : Google'da Ara
İLK BEN ANTEP FISTIĞI SAHİBİNE ÖDÜL KAZANDIRDI


 
 
İLK BEN ANTEP FISTIĞI SAHİBİNE ÖDÜL KAZANDIRDI
Bu Haberi Arkadaşıma Gönder :
 
Adınız / Soyadınız :
E-mail Adresiniz :
Arkadaşınızın Adı :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
 
   
 
 ADI SOYADI :  
 
 E-MAiL :  
 
 
 
 
 
 
        EKONOMİ

  NTO HEYETİ TÜMSİAD AVRUPA ŞUBESİNİ


         Nizip Ticaret Odası (NTO) ülkemizin ekonomisine ve üyelerinin dış pazara açılmalarına katkı sağlamak amacıyla Almanya?da temaslarını sürdürüyor.Res

  NTO BAŞKANI ÖZYURT,GAZİANTEP İHRACATTA REKORA


         Nizip Ticaret Odası (NTO) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özyurt, Gaziantep?in kalkınmanın dinamosu olduğunu belirterek, şehrin ihracattaki başarısının