Anasayfam Yap Sık Kullanılanlara Ekle

 

Sitene Ekle Künye Arşiv  iletişim  rss  
ANASAYFA VİDEO GALERİ FOTO GALERİ FİRMA REHBERİ İLANLAR İLETİŞİM  
 
NİZİP ÜLKÜ OCAKLARINDAN KONFERANS
NİZİP TE PROJE KAPANIŞ TÖRENİ
KIŞIN MANGALDA ÇAY KEYFİ
MOTOSİKLET HIRSIZLARI TUTUKLANDI
TRAFİK EKİPLERİNDEN DENETİM


SEMİNERDE “İNTERNETİN ZARARLARI” ANLATILDI - - Nizip Radyo Televizyon { NRT }
 
SEMİNERDE “İNTERNETİN ZARARLARI” ANLATILDI
BU HABERİN EKLENME TARİHİ 11-03-2015 / 19-51

 

Anasayfa'ya Dön 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Tüm Haberleri  

http://www.youtube.com/embed/Tpf31fc5w8k Nizip İlçe Emniyet Müdürlüğü “İnternetin bilinçli kullanımı ve zararları’’ konulu bir toplantı düzenledi.

 

İlçe Emniyet Müdürlüğü Konferans Salonu’nda düzenlenen toplantıda konuşan Kaymakam Harun Sarıfakıoğulları, çocuklarımızın geleceğine yön verme konusunda bu tür projelerin önemli olduğunu belirtti.

 

İlçe genelinde suçun önlenmesi anlamında hem İlçe Emniyet Müdürlüğü hem de İlçe Jandarma Komutanlığımız suçun önlenmesi anlamında bir proje ofisi gibi çalıştığını ifade eden Sarıfakıoğulları şöyle devam etti.

 

“Çocuklarımızı elbette koruyacağız, çocuklarımız bizlerin göz bebeğidir, nasıl ki onların kimlerle irtibat kurduğunu kimlerle arkadaş olduğunu ebeveyn olarak araştırıyorsak, internet ortamında da kimlerle iletişim kurduğunu ve kimlerle diyalog içerisinde olduğunu inceleyeceğiz araştıracağız ve takip edeceğiz. Bu bizlerin ebeveyn olarak görevidir, çünkü sosyal medya ve internet ortamı her türlü tehdide açık işte bunun önlenmesi ve bunun bertaraf edilmesi adına öğretmen ve velilere çok büyük görev düşüyor’’ dedi.

 

İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Yaman İse, ilk hedeflerinin suçun işlenmeden önlenmesi olduğunu belirterek suçları önlemenin sadece polisiye tedbirlerle mümkün olmadığını bu konuda herkesime büyük görevler düştüğünü söyledi.

 

 

Toplantıya İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Yavuz Oruç, İlçe Müftüsü Osman Şekerci, İlçe Milli Eğitim Müdürü Cengiz Gündeş ve öğretmenler katıldı.


SEMİNERDE “İNTERNETİN ZARARLARI” ANLATILDI : Google'da Ara
SEMİNERDE “İNTERNETİN ZARARLARI” ANLATILDI


 
 
SEMİNERDE “İNTERNETİN ZARARLARI” ANLATILDI
Bu Haberi Arkadaşıma Gönder :
 
Adınız / Soyadınız :
E-mail Adresiniz :
Arkadaşınızın Adı :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
 
   
 
 ADI SOYADI :  
 
 E-MAiL :  
 
 
 
 
 
 
       

  ÖĞRENCİLERİN KARNE SEVİNCİ


         Ülke genelinde olduğu gibi Nizip?te de 2017-2018 Eğitim Öğretim yılının tamamlanmasıyla birlikte 49 bin 990 öğrenci karne alarak yaz tatiline çıktı.

  ATATÜRK İLKOKULU NDAN HOŞAF İKRAMI


         18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma etkinliği kapsamında okul idaresi öğretmen, öğrenci ve öğrenci velilerine ?Hoşaf İkramı?nda bulunuldu. &