Anasayfam Yap Sık Kullanılanlara Ekle

 

Sitene Ekle Künye Arşiv  iletişim  rss  
ANASAYFA VİDEO GALERİ FOTO GALERİ FİRMA REHBERİ İLANLAR İLETİŞİM  
 
SARI VE AKDOĞAN BİNLERCE KİŞİYE HİTAP
İYİ PARTİ MECLİS ÜYESİ ADAYLARINDAN DAYANIŞMA
NİZİP TE 100 ÖĞRENCİYE KIRTASİYE VE
AK PARTİ MİTİNGİNDE MAHŞERİ KALABALIK
AK PARTİ NİZİP BELEDİYE BAŞKAN ADAYI


SEMİNERDE “İNTERNETİN ZARARLARI” ANLATILDI - - Nizip Radyo Televizyon { NRT }
 
SEMİNERDE “İNTERNETİN ZARARLARI” ANLATILDI
BU HABERİN EKLENME TARİHİ 11-03-2015 / 19-51

 

Anasayfa'ya Dön 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Tüm Haberleri  

http://www.youtube.com/embed/Tpf31fc5w8k Nizip İlçe Emniyet Müdürlüğü “İnternetin bilinçli kullanımı ve zararları’’ konulu bir toplantı düzenledi.

 

İlçe Emniyet Müdürlüğü Konferans Salonu’nda düzenlenen toplantıda konuşan Kaymakam Harun Sarıfakıoğulları, çocuklarımızın geleceğine yön verme konusunda bu tür projelerin önemli olduğunu belirtti.

 

İlçe genelinde suçun önlenmesi anlamında hem İlçe Emniyet Müdürlüğü hem de İlçe Jandarma Komutanlığımız suçun önlenmesi anlamında bir proje ofisi gibi çalıştığını ifade eden Sarıfakıoğulları şöyle devam etti.

 

“Çocuklarımızı elbette koruyacağız, çocuklarımız bizlerin göz bebeğidir, nasıl ki onların kimlerle irtibat kurduğunu kimlerle arkadaş olduğunu ebeveyn olarak araştırıyorsak, internet ortamında da kimlerle iletişim kurduğunu ve kimlerle diyalog içerisinde olduğunu inceleyeceğiz araştıracağız ve takip edeceğiz. Bu bizlerin ebeveyn olarak görevidir, çünkü sosyal medya ve internet ortamı her türlü tehdide açık işte bunun önlenmesi ve bunun bertaraf edilmesi adına öğretmen ve velilere çok büyük görev düşüyor’’ dedi.

 

İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Yaman İse, ilk hedeflerinin suçun işlenmeden önlenmesi olduğunu belirterek suçları önlemenin sadece polisiye tedbirlerle mümkün olmadığını bu konuda herkesime büyük görevler düştüğünü söyledi.

 

 

Toplantıya İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Yavuz Oruç, İlçe Müftüsü Osman Şekerci, İlçe Milli Eğitim Müdürü Cengiz Gündeş ve öğretmenler katıldı.


SEMİNERDE “İNTERNETİN ZARARLARI” ANLATILDI : Google'da Ara
SEMİNERDE “İNTERNETİN ZARARLARI” ANLATILDI


 
 
SEMİNERDE “İNTERNETİN ZARARLARI” ANLATILDI
Bu Haberi Arkadaşıma Gönder :
 
Adınız / Soyadınız :
E-mail Adresiniz :
Arkadaşınızın Adı :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
 
   
 
 ADI SOYADI :  
 
 E-MAiL :  
 
 
 
 
 
 
       

  SANKO ÜNİVERSİTESİ NİZİP İLÇESİNDE BİLGİLENDİRME


         SANKO Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi öğretim elemanları, Nizip Belediyesi Nikah Salonu?nda ?Ergen Çocuğunuzun Sağlığının Ne Kadar Farkındas

  CEMALOĞLU NİZİP TE SEMİNER VERDİ


         "2023 Eğitim Vizyonu" çalışmaları kapsamında, Nizip ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü davetiyle ilçeye gelen Profesör Doktor Necati Cemaloğlu tarafından