Anasayfam Yap Sık Kullanılanlara Ekle

 

Sitene Ekle Künye Arşiv  iletişim  rss  
ANASAYFA VİDEO GALERİ FOTO GALERİ FİRMA REHBERİ İLANLAR İLETİŞİM  
 
ŞEF VE GURMELER FISTIK BAHÇESİNDE BULUŞTU
YETİM ÇOCUKLARA OKUL YARDIMI
YERLİ ÜRETİM LOGOSU KULLANIMINA İLİŞKİN USUL
NİZİP TE GAZİLER ONURUNA YEMEK
İHTİYAÇ SAHİBİ ÖĞRENCİLERE OKUL KIYAFETİ YARDIMI


OTİZM FARKINDALIK GÜNÜ ETKİNLİĞİ - EĞİTİM - Nizip Radyo Televizyon { NRT }
 
OTİZM FARKINDALIK GÜNÜ ETKİNLİĞİ
BU HABERİN EKLENME TARİHİ 03-04-2018 / 18-47

 

Anasayfa'ya Dön 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Tüm Egitim Haberleri  

Hatice Seyit Çeker İlkokulu 4 ? C Sınıfı öğrencileri ve Sınıf Öğretmeni Evay Dağıstanlı tarafından ?2 Nisan Otizm Farkındalık Günü? münasebetiyle Tekel İlkokulu?nda etkinlik düzenlendi.

 

Tekel İlkokulunda özel alt sınıfları ziyaret eden Hatice Seyit Çeker 4 ? C Sınıfı öğrencileri önce sınıf meteryalleri yardımında bulundu, daha sonra Otizme dikkatleri çekmek amacıyla okul bahçesinde gül, çiçek ve fidan dikti.

 

 ?2 Nisan Otizm Farkındalık Günü? münasebetiyle hazırlanan etkinliğe Nizip Milli Eğitim Müdürü Cengiz Gündeş, Milli Eğitim Şube Müdürü Mehmet Demir, Tekel İlkokulu Müdürü Mehmet Gören, Hatice Seyit Çeker İlkokulu Müdürü Halil Kendirci, Okul Öğretmenleri ve öğrenciler katıldı.

 

Burada bir konuşma yapan Nizip Milli Eğitim Müdürü Cengiz Gündeş, ?2 Nisan Otizm Farkındalık Günü? dolayısıyla hazırlanan etkinlikten dolayı memnun olduğunu söyleyerek emeği geçenlere teşekkür etti.

 

Tekel İlkokulu?nda hazırlanan programın ardından Nizip Kaymakamlığı ve Nizip İlçe Milli Eğitim müdürlüğü tarafından Özel eğitim sınıflarında ve normal sınıflarda kaynaştırma eğitimi alan otizmli öğrenciler onuruna yemek verildi.

 

Yemekte bir konuşma yapan Nizip İlçe Kaymakamı Kemal Şahin, ?2 Nisan Dünya Otizm Farkındalık Günü?nde sizlerle birlikte olmaktan sevinç duydum. Otizmli çocuklarımızın eğitimlerine ve toplumsal yaşamın içinde olmalarına yönelik Devlet olarak gerekli tedbirleri almaktayız. Nizip İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü?nce o özel çocuklarımıza özel sınıflarda gerekli eğitimler verilmektedir. Okullara yaptığım ziyaretlerde özellikle sizleri ziyaret edeceğim." dedi.

 

Yemekte hazır bulunan Otizmli bireyler ve veliler, öğretmenleri ile yemekte okulların problemleri de dinlendi.OTİZM FARKINDALIK GÜNÜ ETKİNLİĞİ : Google'da Ara
OTİZM FARKINDALIK GÜNÜ ETKİNLİĞİ


 
 
OTİZM FARKINDALIK GÜNÜ ETKİNLİĞİ
Bu Haberi Arkadaşıma Gönder :
 
Adınız / Soyadınız :
E-mail Adresiniz :
Arkadaşınızın Adı :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
 
   
 
 ADI SOYADI :  
 
 E-MAiL :  
 
 
 
 
 
 
        EĞİTİM

  İHTİYAÇ SAHİBİ ÖĞRENCİLERE OKUL KIYAFETİ


         Türkiye Odalar Borsalar Birliği (TOBB) tarafından geleneksel hale getirilen eğitim yardımı bu yılda Nizip Ticaret Borsası ve Nizip Milli Eğitim Müdürlü

  İLK SERİ EĞİTİM KURUMLARI 5.


         Kuruluşunun 5. Yılı münasebetiyle İlk Seri Eğitim Kurumları tarafından bir teşekkür açıklaması yapıldı.   İlk Seri Eğitim Kurumları ta