Anasayfam Yap Sık Kullanılanlara Ekle

 

Sitene Ekle Künye Arşiv  iletişim  rss  
ANASAYFA VİDEO GALERİ FOTO GALERİ FİRMA REHBERİ İLANLAR İLETİŞİM  
 
HİDROLİK HI VAC YÜKSEK VAKUMLU
NİZİP TE ÖLEN 3 KİŞİ YAN
AKDOĞAN VE ERDOĞAN ESNAFLARI ZİYARET ETTİ
MİLLETVEKİLİ ADAYI ERDOĞAN PARTİLERLELE BULUŞTU
CİNAYET ZANLISI DAMAT ADLİYE DE


NTO DA ÖN MUHASEBE EĞİTİMİ - EĞİTİM - Nizip Radyo Televizyon { NRT }
 
NTO DA ÖN MUHASEBE EĞİTİMİ
BU HABERİN EKLENME TARİHİ 03-08-2017 / 16-47

 

Anasayfa'ya Dön 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Tüm Egitim Haberleri  

Nizip Ticaret Odası üyelerinin ve çalışanlarının gelişimine katkı sağlamak amacıyla eğitim faaliyetleri düzenlemeye devam ediyor.

 

Bu kapsamda Gaziantep Serbest Mali Müşavirler ve Muhasebeciler Odası Nizip Temsilciliği ve Nizip Ticaret Odası işbirliği ile Nizip Ticaret Odası Meclis toplantı salonunda Ön Muhasebe eğitimleri düzenlendi.

 

Düzenlenen eğitimin açılış konuşmasını yapan Gaziantep Serbest Mali Müşavirler ve Muhasebeciler Odası Nizip Temsilcisi Necati Kılıç, ?Ara eleman değil, her zaman aranan eleman olunması gerektiğini? belirtti.


Gün geçtikçe muhasebe mesleğinin zorlaştığına değinen Necati Kılıç sözlerini şu şekilde sürdürdü: ?Bu konuda bizlere daha çok çalışmak daha fazla eğitim almak ve daha çok teknolojiyi takip etmek düşüyor. Her zaman normal elaman bulmak mümkün ancak kalifiye eleman bulmak zor. Bu nedenle her zaman kendinizi yenilemeniz ve i geliştirmeniz gerekiyor dedi.

 

 

Sürekli değişen mevzuatlar karşısında eğitimlerin düzenlenmesi gerektiğini belirten Gaziantep Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Mehmet Nabioğlu ise, şunları ifade etti:

 

?2000 yılından itibaren e-devlet sistemine geçilmesinin ardından mevzuatlar sürekli değişmektedir. Bu nedenle yeni çıkan mevzuatları bertaraf etmenin tek yolu eğitimlerin düzenlenmesidir. Muhasebe camiası Türkiye ekonomisine yön veren bir ailedir. Eğitim sürecinizi tamamladıktan sonra iş hayatına atıldığınızda sizleri zorlu bir süreç karşılayacaktır. Bu zorlu süreci en kolay atlatmanın yolu öğrenmekten geçmektedir. Öğrenirken inişli çıkışlı yollarda mutlaka olacaktır ancak hedefinizden hiçbir zaman vazgeçmemeniz gerekir. Unutmayalım ki kaybettiğimizde değil vazgeçtiğimizde yeniliriz. Bizler her zaman sizlere yardımcı olmak için varız ve buradayız. Bu ve buna benzer eğitimlerimizi düzenlemeye devam edeceğiz. Eğitimlerimiz düzenlenmesinde bizlere her zaman destek olan Nizip Ticaret Odası?na, Nizip Temsilcimiz Necati Kılıç?a ve yöneticilerine teşekkür ediyoruz?. şeklinde konuştu. 


NTO DA ÖN MUHASEBE EĞİTİMİ : Google'da Ara
NTO DA ÖN MUHASEBE EĞİTİMİ


 
 
NTO DA ÖN MUHASEBE EĞİTİMİ
Bu Haberi Arkadaşıma Gönder :
 
Adınız / Soyadınız :
E-mail Adresiniz :
Arkadaşınızın Adı :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
 
   
 
 ADI SOYADI :  
 
 E-MAiL :  
 
 
 
 
 
 
        EĞİTİM

  ÖĞRENCİLERİN KARNE SEVİNCİ


         Ülke genelinde olduğu gibi Nizip?te de 2017-2018 Eğitim Öğretim yılının tamamlanmasıyla birlikte 49 bin 990 öğrenci karne alarak yaz tatiline çıktı.

  KAYMAKAM ŞAHİN KARNE DAĞITTI


         2017 - 2018 Eğitim Öğretim yılının sona ermesiyle birlikte Müslüm Erdoğan İlkokulu?nda düzenlenen bir etkinlik ile öğrencilere karne dağıtımı yap