Anasayfam Yap Sık Kullanılanlara Ekle

 

Sitene Ekle Künye Arşiv  iletişim  rss  
ANASAYFA VİDEO GALERİ FOTO GALERİ FİRMA REHBERİ İLANLAR İLETİŞİM  
 
TÜMSİAD ÜYELERİNDEN KAYMAKAM A ZİYARET
DAHA TEMİZ NİZİP İÇİN YENİ KONTEYNERLER
LEZZET LOKANTASI NDA KELLE PAÇA SERVİSİ
NİZİPLİ SPORCULARIN KİCK BOKS BAŞARISI
AUTO KALE OTO EKSPERTİZ MERKEZİ BİRECİK


Nizip Ticaret Odasında Girişimciler Bilgilendirildi - EĞİTİM - Nizip Radyo Televizyon { NRT }
 
NİZİP TİCARET ODASINDA GİRİŞİMCİLER BİLGİLENDİRİLDİ
BU HABERİN EKLENME TARİHİ 04-06-2017 / 08-47

 

Anasayfa'ya Dön 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Tüm Egitim Haberleri  

Nizip Ticaret Odası ve KOSGEB Gaziantep Müdürlüğü işbirliği ile Girişimcilik ve Genel Destek Programı bilgilendirme toplantısı Nizip Ticaret Odası meclis toplantı salonunda düzenlendi.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Nizip Ticaret Odası Genel Sekreteri Serpil Gündoğdu, ?2012 yılından itibaren girişimcilik eğitimlerini yapmaktayız. KOSGEB Gaziantep Müdürlüğü, Gaziantep İşkur Müdürlüğü ve Odamız ev sahipliğinde bugüne kadar toplam 1066 kişiye girişimcilik eğitimleri verdik. Ayrıca eğitim alan girişimcilerin %36?sının bayan olması ayrı bir sevindirici durum. Eğitimlerimizin gerçekleşmesinde emeği gecen kurumlara ve hocalarımıza teşekkür ederiz.? şeklinde konuştu.

Toplantıya konuşmacı olarak katılan Gaziantep KOSGEB Uzmanı Fatih Yuvacı ise KOSGEB?in Girişimcilik Programı ve Genel Destek Programının ayrıntılarını anlatacağını ifade ederek sözlerini şu şekilde sürdürdü. ?Bizlerin amacı sizle en doğru bilgileri birinci ağızdan anlatarak bu desteklerden sağlıklı bir şekilde maksimum derecede faydalanmanızdır. Girişimcilerimiz öncelikle iş kurabilmeleri için gerçek bir iş planına sahip olmaları gerekmektedir. İş planı fikrinizin yapılabilir ve sürdürülebilir olup olmadığını gözden kaçırabileceğiniz durumların da farkına vararak değerlendirmenizi sağlar. İş planı yapmadan bir işe girişmek, planını çizmeden bir ev inşa etmeye benzer. Derme çatma kulübeler belki biraz daha uzun süre ayakta kalabilir ama yıllarca ayakta kalmasını istediğiniz bir bina yapıyorsanız o plana ihtiyacınız var yoksa en ufak sarsıntıda o kulübe çökmeye mahkûmdur. Diğer yandan bir iş planı bir kere yapıp bir daha gözden geçirmemekte hata olur. Çünkü bir iş planı sizin şimdiki ve gelecekteki durumunuzu belirlemenize yardımcı olur.? dedi.


Konuşmaların ardından katılımcılara geniş bilgiler verilen seminer de soruların cevaplanması ile son buldu.


Nizip Ticaret Odasında Girişimciler Bilgilendirildi : Google'da Ara
Nizip Ticaret Odasında Girişimciler Bilgilendirildi


 
 
Nizip Ticaret Odasında Girişimciler Bilgilendirildi
Bu Haberi Arkadaşıma Gönder :
 
Adınız / Soyadınız :
E-mail Adresiniz :
Arkadaşınızın Adı :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
 
   
 
 ADI SOYADI :  
 
 E-MAiL :  
 
 
 
 
 
 
        EĞİTİM

  BAŞARI KURS MERKEZİ NDE HİZMETLER


         Başarı Kurs Merkezi sahibi Yakup Çapan, KPSS, Lisans, Genel Kültür ve Genel Yetenek, Ön Lisans, Eğitim ve Alan Bilimleri? alanında kurs hizmeti verdiklerin

  ÖZEL ARTI KOLEJİNDE MOTİVASYON KONSERİ


         Özel Nizip Artı Anadolu Lisesinde 2017-2018 Eğitim ve Öğretim yılına hoş geldin demek ve motivasyon amacı ile Grup Şahane tarafından bir konser düzenle