Anasayfam Yap Sık Kullanılanlara Ekle

 

Sitene Ekle Künye Arşiv  iletişim  rss  
ANASAYFA VİDEO GALERİ FOTO GALERİ FİRMA REHBERİ İLANLAR İLETİŞİM  
 
NİZİP MESLEKİ EĞİTİM MERKEZİNDE KARİYER GÜNLERİ
Sular altında kalan Belkıs görüntülendi
AK Parti İlçe Başkanının Mutlu Günü
Denetimli Serbestlik Müdürlüğü Kamu Kurumları ile
Karakaya dan Belediye Başkanı Sarı ya


Nizip de ´Yaya Güvenliğinin Nöbetçisiyiz´ uygulaması - - Nizip Radyo Televizyon { NRT }
 
NİZİP DE ´YAYA GÜVENLİĞİNİN NÖBETÇİSİYİZ´ UYGULAMASI
BU HABERİN EKLENME TARİHİ 04-10-2019 / 13-24

 

Anasayfa'ya Dön 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Tüm Haberleri  

Nizip?de ´Yaya Güvenliğinin Nöbetçisiyiz´ uygulaması

Nizip´de "Yaya Güvenliğinin Nöbetçisiyiz" sloganıyla düzenlenen etkinlikle öğrenciler büyüklerine trafik kurallarına uymaları konusunda mesajlar verdi.

Türkiye´de trafikte yaya önceliğine dikkat çekmek amacıyla 81 ilde olduğu gibi Nizip?de uygulama toplam 5 cadde üzerinde yapıldı. ?Yaya Güvenliğinin nöbetçisiyiz? etkinliği kapsamında Nizip Kaymakamı Kemal Şahin, Belediye Başkanı Mehmet Sarı, Emniyet Müdürü Mustafa Yaman, Jandarma Komutanı Binbaşı Mehmet Diki, Milli Eğitim Müdürü Cengiz Gündeş, İlçe Müftüsü Musa Çiftçi ve daire müdürleri ve amirleri, Hükümet Konağı yanında bulunan yaya geçidinde öğrencilerle birlikte sürücülere yaya geçitlerinin önemini vurgulayan pankartlar gösterdiler.

Etkinlikte, Nizip Kaymakamı Kemal Şahin, Belediye Başkanı Mehmet Sarı, Emniyet Müdürü Mustafa Yaman, Jandarma Komutanı Binbaşı Mehmet Diki, Milli Eğitim Müdürü Cengiz Gündeş, İlçe Müftüsü Musa Çiftçi öğrencilerle birlikte yaya geçini kullandı. İçişleri Bakanlığın "Yaya Öncelikli Trafik Yılı" ilan ederek ülke genelinde yapılan uygulama ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Nizip Kaymakamı, "Bilindiği üzere 2019 yılı İç İşleri Bakanlığımız tarafından yaya önceliği yıl olarak ilan edilmişti. Bizde bu kapsamda geçtiğimiz günler içerisinde bu konudaki farkındalığı arttırmak amacıyla bir etkinlik düzenlemiştir. Şimdide bu etkinliğin devamı niteliğinde yaya güvenliğinin nöbetçisiyim sloganıyla bir etkinlik daha düzenliyoruz. Sadece bu yaya geçidinde değil şuanda başta okullarımız, kamu kurumlarımızın önleri olmak üzere birçok noktada ve ülkemizin tüm il ve ilçelerinde bu etkinlik gerçekleştiriliyor. Bu etkinlikte amacımız yaya geçitlerinde ışık olmayan yaya geçitlerinde yaya önceliğine dikkat çekmek ve yaya önceliği konusunda bir farkındalık oluşturmak ve sürücülerimizi bu konuda daha duyarlı hale getirmektir. Yine bu konuda devletimizin tüm unsurlarıyla konunun takipçisi olacağız. Ben göstermiş oldukları duyarlılıktan dolayı tüm sürücülerimize teşekkür ederim" dedi.
Kaymakam Şahin, ?Buradaki gayemiz trafik kurallarına uyulmasını, yaya geçitlerinde yayalara öncelik verilmesini sağlamak, bir duyarlılık meydana getirmek okullarımızla, halkımızla, trafik polislerimizle beraber öncelik yayanın, öncelik hayatın projesine destek vermektir. Ben bu vesileyle tüm vatandaşlarımıza ve sürücülerimize kazasız, belasız bir yıl diliyorum. Yine bütün sürücülerimizin hayata olan saygı gereği ışıksız geçitlerde önceliği yayalarımıza vermelerini istiyoruz" diye konuştu.


Nizip de ´Yaya Güvenliğinin Nöbetçisiyiz´ uygulaması : Google'da Ara
Nizip de ´Yaya Güvenliğinin Nöbetçisiyiz´ uygulaması


 
 
Nizip de ´Yaya Güvenliğinin Nöbetçisiyiz´ uygulaması
Bu Haberi Arkadaşıma Gönder :
 
Adınız / Soyadınız :
E-mail Adresiniz :
Arkadaşınızın Adı :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
 
   
 
 ADI SOYADI :  
 
 E-MAiL :  
 
 
 
 
 
 
       

  NİZİP MESLEKİ EĞİTİM MERKEZİNDE KARİYER


         NİZİP MESLEKİ EĞİTİM MERKEZİ?NDE KARİYER GÜNLERİNizip Meslek Eğitim Merkezi günlerinde, Mühendis Fevzi Erdoğan ve Nizip Gücü Basketbol Başkanı Mura

  ZİRAAT ODASI BAŞKANI DURMAZ DAN


         Ziraat Odası Başkanı Durmaz?dan ?Barış Pınarı? mesajıNizip Ziraat Odası Başkanı Sıddık Durmaz, Cumhurbaşkanı Erdoğan´ın talimatıyla resmen başlay

 


reklamNizip - 2010 Nizip Radyo Televizyon { NRT } Türkiye'nin Haber Sitesi
Site içeriğinin telif hakkı bildirilmeksizin kullanılması yasaktır
Gizlilik ilkeleri | Kullanım Koşulları | Künye | Reklam | İletişim  
nrtmedya.com || Coder / Dizayner
info@nrtmedya.com