Anasayfam Yap Sık Kullanılanlara Ekle

 

Sitene Ekle Künye Arşiv  iletişim  rss  
ANASAYFA VİDEO GALERİ FOTO GALERİ FİRMA REHBERİ İLANLAR İLETİŞİM  
 
ÇALINAN ARACI PARÇALANMIŞ VAZİYETTE BULDULAR
SINAV KONULU SEMİNER
CUMHURİYET MAHALLESİ NE YENİ DÜZENLEME
70 YILLIK FIRINCI MEHMET TEKİN TOPRAĞA
AVRASYA KURS MERKEZİ NDE ÖDÜLLÜ DENEME


NİZİP BİLİM TEKNİK KOLEJİ AÇILDI - EĞİTİM - Nizip Radyo Televizyon { NRT }
 
NİZİP BİLİM TEKNİK KOLEJİ AÇILDI
BU HABERİN EKLENME TARİHİ 04-04-2018 / 17-02

 

Anasayfa'ya Dön 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Tüm Egitim Haberleri  

Mesleki alanda ücretsiz bir şekilde birçok ilde eğitim veren Bilim Teknik Koleji Nizip ilçesinde şubesini açarak hizmet vermeye başladı.

 

Konuyla ilgili konuşan Zehra Nuslan İslam, Bilim Teknik Koleji?nin mesleki alanda eğitim veren özel bir okul olduğunu söyledi.

 

Zehra Nuslan konuşmasında; ?Bilim Teknik Koleji?nin özel bir okul olmasına rağmen %100 ücretsiz eğitim veren bir okul olduğu için devlet öğrenci başına tam teşvik veriyor. Mesleki alanda eğitim veren bir okul olduğu için öğrenci ikinci yıldan itibaren bölüm seçiyor, bölüm seçtiği için biz kurum olarak öğrencinin sigortasını yapıyoruz. Bölümlerimiz Elektrik, Elektronik, Metal Gıda ve Endüstriyel Otomasyon?dan oluşuyor. Öğrenci 12. sınıfa yani son sınıfa geldiğinde staj dönemi var, öğrencinin mağdur olmaması adına staj yerlerini biz belirliyoruz. Öğrenci bizim belirlediğimiz yerlerde staj yaparken aylık asgari ücretin üçte biri kadar maaş alıyor. Öğrenci mezun olduktan sonra dilerse kendi işyerini açabiliyor, İşyeri Açma Belgesi veriliyor. Öğrenci dilerse kendi işyerini açabiliyor ?Ha yok, işyeri açmak istemiyorum, eğitime devam etmek istiyorum üniversite okumak istiyorum? dediği takdirde ise kendi bölümünü seçerse eğer 40 ila 50 arasında bir ek puan veriliyor. Öğrenci bu 40 ila 50 arasında ki ek puanlı binlerce öğrencinin önüne geçiyor, üniversiteyi kazanabilme ihtimali artıyor? dedi.

 

 NİZİP BİLİM TEKNİK KOLEJİ AÇILDI : Google'da Ara
NİZİP BİLİM TEKNİK KOLEJİ AÇILDI


 
 
NİZİP BİLİM TEKNİK KOLEJİ AÇILDI
Bu Haberi Arkadaşıma Gönder :
 
Adınız / Soyadınız :
E-mail Adresiniz :
Arkadaşınızın Adı :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
 
   
 
 ADI SOYADI :  
 
 E-MAiL :  
 
 
 
 
 
 
        EĞİTİM

  SINAV KONULU SEMİNER


         2018 Yılı Merkezi Sınav Sistemi ve Sınavla Öğrenci alan orta öğretim kurumlarını tanıtım amacıyla İlçede ilk ve tek erkek İmam Hatip Fen Lisesi ve

  AVRASYA KURS MERKEZİ NDE ÖDÜLLÜ


         Avrasya Kurs Merkezi Kurucu Müdürü Uğur Şahin, 12 Mayıs tarihinde yapılacak olan ?Ödüllü Deneme Sınavı?na ilçede bulunan 11?inci ve 12?inci sınıf ö