Anasayfam Yap Sık Kullanılanlara Ekle

 

Sitene Ekle Künye Arşiv  iletişim  rss  
ANASAYFA VİDEO GALERİ FOTO GALERİ FİRMA REHBERİ İLANLAR İLETİŞİM  
 
ŞEF VE GURMELER FISTIK BAHÇESİNDE BULUŞTU
YETİM ÇOCUKLARA OKUL YARDIMI
YERLİ ÜRETİM LOGOSU KULLANIMINA İLİŞKİN USUL
NİZİP TE GAZİLER ONURUNA YEMEK
İHTİYAÇ SAHİBİ ÖĞRENCİLERE OKUL KIYAFETİ YARDIMI


NİZİP BİLİM TEKNİK KOLEJİ AÇILDI - EĞİTİM - Nizip Radyo Televizyon { NRT }
 
NİZİP BİLİM TEKNİK KOLEJİ AÇILDI
BU HABERİN EKLENME TARİHİ 04-04-2018 / 17-02

 

Anasayfa'ya Dön 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Tüm Egitim Haberleri  

Mesleki alanda ücretsiz bir şekilde birçok ilde eğitim veren Bilim Teknik Koleji Nizip ilçesinde şubesini açarak hizmet vermeye başladı.

 

Konuyla ilgili konuşan Zehra Nuslan İslam, Bilim Teknik Koleji?nin mesleki alanda eğitim veren özel bir okul olduğunu söyledi.

 

Zehra Nuslan konuşmasında; ?Bilim Teknik Koleji?nin özel bir okul olmasına rağmen %100 ücretsiz eğitim veren bir okul olduğu için devlet öğrenci başına tam teşvik veriyor. Mesleki alanda eğitim veren bir okul olduğu için öğrenci ikinci yıldan itibaren bölüm seçiyor, bölüm seçtiği için biz kurum olarak öğrencinin sigortasını yapıyoruz. Bölümlerimiz Elektrik, Elektronik, Metal Gıda ve Endüstriyel Otomasyon?dan oluşuyor. Öğrenci 12. sınıfa yani son sınıfa geldiğinde staj dönemi var, öğrencinin mağdur olmaması adına staj yerlerini biz belirliyoruz. Öğrenci bizim belirlediğimiz yerlerde staj yaparken aylık asgari ücretin üçte biri kadar maaş alıyor. Öğrenci mezun olduktan sonra dilerse kendi işyerini açabiliyor, İşyeri Açma Belgesi veriliyor. Öğrenci dilerse kendi işyerini açabiliyor ?Ha yok, işyeri açmak istemiyorum, eğitime devam etmek istiyorum üniversite okumak istiyorum? dediği takdirde ise kendi bölümünü seçerse eğer 40 ila 50 arasında bir ek puan veriliyor. Öğrenci bu 40 ila 50 arasında ki ek puanlı binlerce öğrencinin önüne geçiyor, üniversiteyi kazanabilme ihtimali artıyor? dedi.

 

 NİZİP BİLİM TEKNİK KOLEJİ AÇILDI : Google'da Ara
NİZİP BİLİM TEKNİK KOLEJİ AÇILDI


 
 
NİZİP BİLİM TEKNİK KOLEJİ AÇILDI
Bu Haberi Arkadaşıma Gönder :
 
Adınız / Soyadınız :
E-mail Adresiniz :
Arkadaşınızın Adı :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
 
   
 
 ADI SOYADI :  
 
 E-MAiL :  
 
 
 
 
 
 
        EĞİTİM

  İHTİYAÇ SAHİBİ ÖĞRENCİLERE OKUL KIYAFETİ


         Türkiye Odalar Borsalar Birliği (TOBB) tarafından geleneksel hale getirilen eğitim yardımı bu yılda Nizip Ticaret Borsası ve Nizip Milli Eğitim Müdürlü

  İLK SERİ EĞİTİM KURUMLARI 5.


         Kuruluşunun 5. Yılı münasebetiyle İlk Seri Eğitim Kurumları tarafından bir teşekkür açıklaması yapıldı.   İlk Seri Eğitim Kurumları ta