Anasayfam Yap Sık Kullanılanlara Ekle

 

Sitene Ekle Künye Arşiv  iletişim  rss  
ANASAYFA VİDEO GALERİ FOTO GALERİ FİRMA REHBERİ İLANLAR İLETİŞİM  
 
İkinci kattan düşen kediyi havada yakaladı
Bilgisayar hırsızları kameraya yakalandı
NTO Demokrasi ve Milli Birlik Günü
Nİzip Ziraat Odası Demokrasi ve Milli
Nizip Ticaret Borsası Demokrasi Nöbeti´nde


KİTAP OKUMA KAMPANYASI ÖDÜL TÖRENİ - EĞİTİM - Nizip Radyo Televizyon { NRT }
 
KİTAP OKUMA KAMPANYASI ÖDÜL TÖRENİ
BU HABERİN EKLENME TARİHİ 21-01-2019 / 22-52

 

Anasayfa'ya Dön 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Tüm Egitim Haberleri  


Nizip Kaymakamlığı, Nizip Belediyesi ve Nizip İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğiyle yürütülen ve SODES tarafından desteklenen ?Okullarımızda Tiyatro Gösterileri, Sinema Günleri ve Kitap Okuma Etkinlikleri? projesi ?Kitap Okuma Kampanyası Ödül Töreni? Nizip Belediyesi Konferans Salonunda düzenlendi.

 

Törende konuşan Kaymakam Kemal Şahin, Kalkınma Bakanlığı Sosyal Destek Programı SODES tarafından desteklenen ?Okullarımızda Tiyatro Gösterileri, Sinema Günleri ve Kitap Okuma Etkinlikleri? projesinin 2017 Kasım ayı itibariyle uygulanmaya başlandığını söyledi.

 

Projemiz kapsamında İlçe merkezinin kenar semtlerinde eğitim öğretim hizmeti veren 10 ortaokulumuz hedef kitle olarak belirlendiğini ifade eden Şahin şunları söyledi.

 

Projemiz için tahsis edilen bütçenin hesaplı olarak kullanılmasıyla bu hedef kitlemiz genişleyerek ilçemiz genelinde eğitim ? öğretim hizmeti veren 25 merkez ve 17 köy okulumuzu da kapsayarak toplam 42 ortaokulumuz hedef kitlemiz haline gelmiştir.

Ayrıca projemizde 2 İlkokul ve 1 Lisemizde pilot uygulamalar yapılmış ve projemizin sürdürülebilirliği konusunda planlamalar yapılmıştır. 2018- 2019 eğitim öğretim yılında ise projemiz köy ortaokullarımızda uygulanmaya başlamıştır. Ortaokullarımızda bulunan her sınıfımıza ortaokul öğrencileri için özel hazırlanmış 100 Temel Eser arasından seçilmiş 40 adet kitap dağıtımı yapılmıştır. Okullarımızda Kitap Okuma Kampanyaları düzenlenmiş ve en çok kitap okuyan her okuldan 3 öğrencimiz bugün burada Hediye Çekleri ile ödüllendirilecektir. Öğrencilerimize yönelik düzenleyeceğimiz Gaziantep?te Sinema, Müze, yemek programımız 2018 ? 2019 eğitim ? öğretim yılımızın 2.döneminde düzenlenecektir? dedi.

 

Belediye Başkan vekili Salih Uygur ise, Nizip Belediyesi olarak eğitim alanındaki her projeye destek vermeye hazır olduklarını belirterek projeye katılan bütün öğrencilere başarılar dileyerek öğrencilerle yakından ilgilenen öğretmenlerine ve proje yürütücülerine teşekkür etti.

 

Yapılan konuşmaların ardından projede yer alarak ödüle layık görülen öğrencilere hediye çekleri, en çok kitap okuyan bir öğrenciye tablet, proje yürütücülerine ise birer plaket verildi.

 
KİTAP OKUMA KAMPANYASI ÖDÜL TÖRENİ : Google'da Ara
KİTAP OKUMA KAMPANYASI ÖDÜL TÖRENİ


 
 
KİTAP OKUMA KAMPANYASI ÖDÜL TÖRENİ
Bu Haberi Arkadaşıma Gönder :
 
Adınız / Soyadınız :
E-mail Adresiniz :
Arkadaşınızın Adı :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
 
   
 
 ADI SOYADI :  
 
 E-MAiL :  
 
 
 
 
 
 
        EĞİTİM

  SARI, GENÇLERİMİZİN HER ZAMAN YANINDAYIM


         SARI, GENÇLERİMİZİN HER ZAMAN YANINDAYIMMangala Oynamayan Kalmasın Projesi kapsamında Nizip Akçakent İlkokulu Müdürü Bahadır Göğüş ve Nizip Gücü So

  KURAN KURSU ÖĞRENCİLERİNDEN ŞEHİTLERİMİZE ZİYARET


         KURAN KURSU ÖĞRENCİLERİNDEN ŞEHİTLERİMİZE ZİYARET 15 Temmuz Demokrasi Milli Birlik günü kapsamında öğrencilere vatan müdafaası ve sevgisini şeh

 


reklamNizip - 2010 Nizip Radyo Televizyon { NRT } Türkiye'nin Haber Sitesi
Site içeriğinin telif hakkı bildirilmeksizin kullanılması yasaktır
Gizlilik ilkeleri | Kullanım Koşulları | Künye | Reklam | İletişim  
nrtmedya.com || Coder / Dizayner
info@nrtmedya.com