Anasayfam Yap Sık Kullanılanlara Ekle

 

Sitene Ekle Künye Arşiv  iletişim  rss  
ANASAYFA VİDEO GALERİ FOTO GALERİ FİRMA REHBERİ İLANLAR İLETİŞİM  
 
NİZİP TE EMNİYET KEMERİ KONULU SEMİNER
NİZİP ASRİ MEZARLIĞI NDA KAPSAMLI ÇALIŞMA
CAMİDE BUZDOLABI ÇALAN ŞÜPHELİLER YAKALANDI
MUSTAFA KEMAL ATATÜRK ÖLÜMÜN 80. YILDÖNÜMÜ
AKDOĞAN TMO YERİNİ İNCELEDİ


HAYALLER GERÇEK OLUYOR - EĞİTİM - Nizip Radyo Televizyon { NRT }
 
HAYALLER GERÇEK OLUYOR
BU HABERİN EKLENME TARİHİ 27-06-2018 / 16-57

 

Anasayfa'ya Dön 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Tüm Egitim Haberleri  


Necibe Kemal Akdoğan Anadolu İmam Hatip Lisesi Fen ve Sosyal Bilimler Proje Okulundan hayalleri olan gençlere müjde

Konuyla ilgili konuşan Okul Müdürü Mehmet Uzun, Necibe Kemal Akdoğan Anadolu İmam Hatip Lisesi, Milli Eğitim Bakanlığınca Merkezi sınavla öğrenci alan ilçenin ilk ve tek erkek İmam Hatip Lisesi Proje Okulu olduğunu ve 2018-2019 Eğitim ve Öğretim yılından itibaren okuldaki mesleki derslerin yanı sıra Fen ve Sosyal Bilimler Lisesi programı uygulanmaya başlanacağını söyledi.

Necibe Kemal Akdoğan Anadolu İmam Hatip Lisesi olarak Gelin Hayallerinizi Birlikte Gerçekleştirelim Sloganıyla yola çıktıklarını ifade eden Uzun şunları konuştu.

??Çocuğun ailede başlayan eğitimini okulda da milli ve manevi değerlerle ve kaliteli eğitim anlayışıyla sürdüren okulumuz. Nitelikli gençler yetiştirme noktasında ortaya koyduğu vizyonuyla adından hep söz ettirerek marka bir eğitim kurumu haline gelmiştir. Bakanlıkça atanan tecrübeli ve birikimli eğitim kadrosuyla yola çıkacak olan okulumuz Sekizinci sınıfta yapılan merkezi sınavla yüzde onluk dilime giren sınırlı sayıda öğrenci alacaktır. Okulumuz vereceği kaliteli eğitimin yanı sıra gençlerimizin iyi yetişmesinde rolü olacak olan pek çok faaliyetle de adından söz ettirecektir. Öğrencilerimiz eğitim koçluğu uygulamasıyla danışman öğretmenlerin rehberliğinde diledikleri alanda hayallerini gerçekleştirecek üniversiteye hazırlanacaklardır. Siz değerli anne-baba ve gençlerimizi daha detaylı bilgi almak üzere okulumuza bekliyoruz?? dedi.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/A_XaNO1_I1M" frameborder="0" allow="autoplay; encrypted-media" allowfullscreen></iframe>HAYALLER GERÇEK OLUYOR : Google'da Ara
HAYALLER GERÇEK OLUYOR


 
 
HAYALLER GERÇEK OLUYOR
Bu Haberi Arkadaşıma Gönder :
 
Adınız / Soyadınız :
E-mail Adresiniz :
Arkadaşınızın Adı :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
 
   
 
 ADI SOYADI :  
 
 E-MAiL :  
 
 
 
 
 
 
        EĞİTİM

  NİZİP TE EMNİYET KEMERİ KONULU


         Nizip İlçe Jandarma Komutanlığı Trafik ekipleri tarafından öğrencilere, ?Emniyet Kemerinin Önemi? konulu seminer vererek simülasyon uygulaması yaptı.

  ALKAN MESLEKİ TEKNİK LİSESİ NDEN


         Alkan Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesi Güzellik ve Saç Bakım bölümünde bir yandan öğrencilere eğitim verilirken diğer yandan da isteyen vatandaşlara kua