Anasayfam Yap Sık Kullanılanlara Ekle

 

Sitene Ekle Künye Arşiv  iletişim  rss  
ANASAYFA VİDEO GALERİ FOTO GALERİ FİRMA REHBERİ İLANLAR İLETİŞİM  
 
VALİ GÜL MUHTARLARLA BULUŞTU
VALİ GÜL ÜN NİZİP TEMASI YOĞUN
BELEDİYE BAŞKANI SARI İŞÇİLERLE İFTAR YAPTI
HATİCE KAMİL PEKMEZ ORTAOKULUNDA 4006 TÜBİTAK
NİZİP SEVGİ EVİNDEN RAMAZAN YARDIMI


ÇİÇEĞİ BURNUNDA AVUKAT TAN EĞİTİME DESTEK - EĞİTİM - Nizip Radyo Televizyon { NRT }
 
ÇİÇEĞİ BURNUNDA AVUKAT TAN EĞİTİME DESTEK
BU HABERİN EKLENME TARİHİ 04-01-2019 / 17-01

 

Anasayfa'ya Dön 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Tüm Egitim Haberleri  

Zübeyde Fidan Sayın İlk ve Ortaokulu?nda Avukat İrem Tuğçe Çiçek tarafından 180 öğrenciye mont, kaban ve bot yardımı yapıldı.

 

Sosyal Sorumluluk Projelerine katkı sağlamak adına Avukat İrem Tuğçe Çiçek ve beraberinde arkadaşları tarafından gerçekleştirilen dağıtım töreni Zübeyde Fidan Sayın İlk ve Ortaokulu?nda gerçekleşti.

 

Kız ve erkek öğrencilere yönelik yapılan dağıtım töreninde bir konuşma yapan çiçeği burnunda Avukat İrem Tuğçe Çiçek, bundan sonra da bu tür etkinliklerin devam edeceğinin altını çizdi.

 

Avukat Çiçek; ?Bana bu desteği veren hem meslektaşım hem ağabeyim Avukat Oktay Çiçek başta olmak üzere büyüklerime ve arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Bir şey yap güzel olsun, huzura vesile olsun, rikkate yol açsın, şevk versin, hakikate işaret etsin. Bu olabilir, amacımız bir şeyler yapıp, hem mutlu olmak, hem mutlu etmek. Kardeşlerimizin mutlu olduğunu görmek, onların hayır dualarını almak bizlere yetiyor. Yaptığımız çalışmaların bir kısmını sosyal medyada da yayınlıyor, güzel Nizip?imizde bir iyilik hareketi oluşturmayı hedefliyoruz. Bu soğuk günlerde kardeşlerimizin üşüdüğünü öğrendik, arkadaşlarımızla hayırseverlerle el ele verip, böyle bir çözüm bulduk. İnşallah bu yolda mücadele etmeye devam edeceğiz, sizlere de geldiğiniz ve projemize destek olduğunuz için çok teşekkür ederim. Nizip gönlü zengin insanlarla dolu herkesi bir şeyler yapmaya ve etrafındaki insanlara yardımcı olmaya davet ediyorum? diyerek konuşmalarını tamamladı.

 ÇİÇEĞİ BURNUNDA AVUKAT TAN EĞİTİME DESTEK : Google'da Ara
ÇİÇEĞİ BURNUNDA AVUKAT TAN EĞİTİME DESTEK


 
 
ÇİÇEĞİ BURNUNDA AVUKAT TAN EĞİTİME DESTEK
Bu Haberi Arkadaşıma Gönder :
 
Adınız / Soyadınız :
E-mail Adresiniz :
Arkadaşınızın Adı :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
 
   
 
 ADI SOYADI :  
 
 E-MAiL :  
 
 
 
 
 
 
        EĞİTİM

  ÖZLEM KREŞ TEN RESİM SERGİSİ


         Özel Özlem Kreş, yılsonu etkinlikleri kapsamında öğrencilerin yaptığı resimleri sergi haline dönüştürerek, öğrenci velilerinin beğenisine sundu.

  ÖĞRENCİLERİN HAYALİNİ BAKAN GÜL GERÇEKLEŞTİRDİ


         Yoğurt kovası, süpürge sapı ve benzeri eşyalarla müzik aleti yaparak orkestra ekibi kuran Sekili İlkokulu 4?üncü sınıf öğrencileri yapmış olduklar