NİZİP VERGİ DAİRESİ NİZİP TİCARET BORSASINI ZİYARET ETTİ

NİZİP VERGİ DAİRESİ NİZİP TİCARET BORSASINI ZİYARET ETTİ

Nizip Vergi Dairesi Müdürü Ali Cibik, Müdür Yrd. Gülay Mızraklı ve Müdür Yrd. Mehmet Ağcan  Vergi Haftası etkinlikleri kapsamında Nizip Ticaret Borsasını ziyaret etti.

Ziyarete Nizip Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Sarı, Yönetim Kurulu Üyesi Ali Vedat Yıldırım, Yönetim Kurulu Üyesi Kemal Osanmaz, Meclis Başkanı Mahmut Şahin, Meclis Üyesi Ahmet Polat, Genel Sekreter Eray Ölçal ve Genel Sekreter Yrd. Abuzer Küpeli katıldı.
 

Nizip Vergi Dairesi Müdürü Ali Cibik, Verginin toplumun tüm kesimine benimsetilmesi, vergi ödeme alışkanlığının arttırılması amacıyla her sene 26-Şubat ile 4-Mart tarihleri arasında Vergi Haftasını kutladıklarını belirterek, Nizip Vergi Dairesinin etkinlik kapsamında yapılan çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

Yapılan ziyaretten memnuniyetini dile getiren Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Sarı ; Vergiler bir ülkenin kalkınması ve büyüyen ekonomi için son derece önemli rol oynamaktadır,kalkınmanın temeli vergilendirilmiş olan kazançtır,böylesine önemli bir görevde yer alan Vergi dairesi Müdürümüze ve tüm çalışanlarımıza çalışmalarında kolaylıklar diler tüm Vergi Dairesi çalışanlarımızın Vergi Haftasını kutlarım dedi.